Įdomu, kad po dviejų kėlinių rezultatas dar buvo praktiškai lygus (40:38), tačiau antrąją mačo pusę svečiai laimėjo net 71:23.

Šiai dvikovai nebuvo registruoti sostinės klubo žaidėjai Steponas Babrauskas ir Miltonas Palacio.

„LSU-Baltai“: Šarūnas Vingelis 12, Vidmantas Sragauskis 10, Arūnas Vasiliauskas 8 (2/2 tritaškiai), Mindaugas Stašys 7 taškai.

„Lietuvos rytas“: Eimantas Bendžius 17 (4/5 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 8 atk. kam.), Mindaugas Katelynas 16 (6/8 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 1/1 baudos), Renaldas Seibutis 15, Nemanja Nedovičius 12 (4/4 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 1/2 baudos, 5 rez. perd.), Dejanas Ivanovas ir Patrickas O'Bryantas po 10, Janis Blūmas, Artūras Jomantas (3/3 dvitaškiai) ir Simas Buterlevičius po 7 taškus.

Rungtynių eiga:

Pirmuosius susitikimo taškus pelnė Mindaugas Katelynas - 0:2. Aikštės šeimininkai netrukus išsiveržė į priekį ir pirmavo 7:4. Kėlinys baigėsi „LSU-Baltams“ turint minimalią persvarą 16:15.

Antrame ketvirtyje kauniečiai toliau rezultatyviai užbaigdavo atakas (29:24). Eimantas Bendžius pataikė tritaškį, tačiau A. Sakalauskas vėl įveikė sostinės klubo gynybą (31:27, 15 min.).

A. Jomantas ir N. Nedovičius pelnė taškus - rezultatas tapo lygus (36:36). Kėlinio pabaigoje D.Ivanovas pasižymėjo dvitaškiu ir „Lietuvos rytas“ pirmavo 40:38 (20 min.).

Po didžiosios pertraukos į aikštę sugrįžę vilniečiai nutarė daugiau nejuokauti - laimėjo atkarpą 20:2 ir pirmavo jau 60:40 (25 min.). Vienu spurto iniciatorių tapo gynėjas R. Seibutis, pelnęs 11 taškų. P. O'Bryantas ir M. Katelynas tikrino Kauno halės lankų stiprumą ir Vilniaus ekipa tolo toliau - 74:45.

Nors paskutinis kėlinys jau tebuvo formalumas, vilniečiai neatleido vadelių ir laimėjo jį 37:16 bei padidino savo persvarą iki 50 taškų - 111:61.