19 taškų nugalėtojams pelnė Kelvinas Riversas, 18 - Paulas Davisas, po 8 - Vitalijus Fridzonas ir Krešimiras Lončaras.

Svečių gretose išsiskyrė Bobby Brownas (17 tšk.), Kristjanas Kanguras (12 tšk.) ir Benjaminas Ortneras (11 taškų).

Penktą pergalę Eurolygos F grupėje iškovojo ir Vitorijos "Caja Laboral" (5/5) - Ispanijos ekipa išvykoje 83:73 (18:10, 25:13, 15:27, 25:23) pajėgė įveikti Stambulo "Bešiktaš" (0/10) klubą, kuris vertėsi be išvykusio Curtiso Jerrellso ir traumuoto Danielio Ewingo.

"Bešiktaš": Gašperas Vidmaras 18, Ricky Minardas 14, Cevheras Ozeras ir Damiras Markota po 13 taškų.

"Caja Laboral": Andresas Nočioni 22 (5/6 tritaškiai), Tiboras Pleissas 15, Maciejus Lampe 14, Nemanja Bjelica 11, Fernando San Emeterio 10 taškų.

F grupėje pirmauja Šarūno Jasikevičiaus atstovaujama "FC Barcelona Regal" (Ispanija) komanda.

8.Stambulo "Bešiktaš JK" (Turkija)010622:774

Eurolygos E grupėje susitiko dvi artimos Kauno "Žalgirio" varžovės dėl vietos varžybų ketvirtfinalyje. Tragiškai ketvirtą kėlinį sužaidusi Atėnų "Panathinaikos" (6/4) ekipa su Jonu Mačiuliu išvykoje 60:66 (16:8, 19:18, 18:18, 7:22) nusileido Malagos "Unicaja" (5/5).

Pergalę "Unicaja" ekipai atnešė itin sėkmingas ketvirtasis kėlinys, kurį ispanai laimėjo rezultatu 22:7. Prie to labiausiai prisidėjo "Unicaja" gynėjas Marcusas Williamsas. Amerikietis vien per ketvirtą kėlinį pelnė 15 taškų, kai likusieji jo komandos draugei pelnė tik 7. Iš viso M. Williamsas surinko 22 taškus per 22 minutes.

"Panathinaikos" neišgelbėjo ir rezultatyvus Jono Mačiulio žaidimas. Lietuvis per 24 minutes pelnė 15 taškų (1/3 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 1/2 baudos) ir buvo rezultatyviausias pralaimėjusiųjų gretose. Be to puolėjas prarado 3 kamuolius, 3 sykius prasižengė ir išprovokavo 5 pražangas.

"Unicaja": Marcusas Williamsas (22 min., 5/7 trit.) 22, Luka Žoričius (7/10 dvit., 9 atk. kam.) 14, Franas Vazquezas (5 atk. kam.) 13, Krunoslavas Simonas 9 taškai.

"Panathinaikos": Jonas Mačiulis 15, Roko Leni Ukičius 14, Dimitris Diamantidis 8 taškai (7 rez. perd.).