Vilniaus komanda prieš svarbiausias sezono kovas stiprina savo pajėgas. „Kibirkšties-VIČI-IKI“ komandą papildė 24-erių metų legionierė iš Jungtinių Amerikos Valstijų Natasha Morris. Į Lietuvą savaitės viduryje atvykusi 173 cm ūgio gynėja jau galės debiutuoti šio savaitgalio LMKL čempionato rungtynėse.

„Aš nekalbu lietuviškai, tačiau krepšinio kalba visame pasaulyje vienoda. Turiu greitai prisitaikyti prieš komandos rodomo žaidimo ir siekti gerų rezultatų“, - kalbėjo nauja Vilniaus klubo legionierė. – Džiaugiuosi būdama Vilniuje. Susipažinsiu su naujais žmonėmis, darysiu tai ką labiausiai mėgstu ir dar už tai gausiu atlygį. Tai nuostabu“.

Praėjusiame sezone N. Morris vilkėjo Kipro ir Turkijos krepšinio lygų komandų marškinėlius. Turkijos B lygoje atstovaudama „Izmirspor Konak Belediye Sporkulubu“ komandai ji per 10 rungtynių vidutiniškai pelnydavo po 15,5 taško.

Vasarą gynėja rungtyniavo Amerikos moterų „Blue Chip“ krepšinio lygoje, kur vilkėdama „Flint Monarchs“ komandos aprangą vidutiniškai pelnydavo po 17,1 taško, atlikdavo po 3,1 rezultatyvaus perdavimo ir antrus metus iš eilės tapo šios lygos naudingiausia sezono krepšininke.

„Aš esu pasiruošusi padėti Vilniaus komandai“, - tikino N. Morris. – Europoje žaidžiamas labai aukšto lygio krepšinis, todėl ir aš pati tobulėsiu, kaip krepšininkė. Vieną dieną stengsiuosi keliauti į moterų NBA (WNBA), tikiuosi jog Lietuvos klubas man bus puikus tramplinas“.

„Mūsų komandos tikslas tapti čempione“, - teigia „Kibirkšties-VIČI-IKI“ komandos vadovas Rosvaldas Gorbačiovas. - Traumą patyrus vienai svarbiausių komandos žaidėjų Gretai Šniokaitei, nusprendėme pasitelkti naują žaidėją, kuri, tikimės, komandai suteiks greičio ir agresyvumo. N. Morris gali žaisti ir gynėjos, ir įžaidėjos pozicijoje, tai tos pozicijos, kurias norime sustiprinti. Labai tikimės, kad naujokė pritaps prie komandos ir padės vilnietėms laimėti dar vieną trofėjų. Noriu pasidžiaugti, kad rėmėjai suprato mūsų situaciją ir suteikė mums galimybę sustiprinti sudėtį“.

Vilniaus klubo treneriai ir vadovai nusprendė ieškoti pastiprinimo, kai traumas patyrė „Kibirkšties-VIČI-IKI“ komandos gynėjos G. Šniokaitė ir Vitalija Vaščiūnaitė.

Šio LMKL turo pirma Vilniaus klubo varžovė „Fortūnos“ ekipa, kuriai vilnietės šį sezoną jau pralaimėjo du kartus. Uostamiesčio klubas turnyro lentelėje rikiuojasi trečias, o rezultatyviausia komandos žaidėja yra vidutiniškai po 17,8 taško pelnanti Garkeiva Janice Council. Šeštadienį į sostinę atvykstančios Kauno rajono krepšininkės šią savaitę jau 67:62 palaužė Šiaulių „Rūtos-Universiteto“ komandą ir turnyro lentelėje pasivijo Vilniaus krepšininkes. Tiesa, „Sirenos“ yra sužaidusios vieneriomis rungtynėmis daugiau.

Tvarkaraštis

Penktadienis, kovo 8 d., 17.00 val.

„Kibirkštis-VIČI-IKI“ – Klaipėdos „Fortūna“ (Mykolo Romerio universitetas, Ateities g. 20, įėjimas nemokamas).

Šeštadienis, kovo 9 d., 14.30 val.

„Kibirkštis-VIČI-IKI“ – „Hoptrans-Sirenos“ (Mykolo Romerio universitetas, Ateities g. 20, įėjimas nemokamas).