Vis dėlto šis pralaimėjimas dar nereiškia, kad "Pieno žvaigždžių" kelias BBL atkrintamosiose varžybose baigėsi. Mindaugo Lukošiaus auklėtiniai žengtų į pusfinalį, jei kovo 12 d. atsakomosiose rungtynėse savo varžovus įveiktų didesniu nei 17 taškų skirtumu.

Šios poros nugalėtojai kitame etape susikaus su Šiaulių "Šiauliais" arba latvių "Ventspils" (pirmas mačas - 81:78).

"Kalev/Cramo": Gary Wilkinsonas 15, Bamba Fallas 13 (5/5 dvitaškiai), Frankas Elegaras 12, Armandas Škelė 10 taškų.

"Pieno žvaigždės": Šarūnas Vasiliauskas 16, Tyrellas Biggsas 12, Evaldas Kairys ir Trevonas Hughesas (5 klaidos) po 6 taškus.

Dvi "lietuviškos" ekipos susitiko kitame Baltijos krepšinio lygos (BBL) ketvirtfinalyje. Rungtynės pergalingai baigėsi Deivido Dulkio atstovaujamai Rygos "Barons kvartals", kuri namuose 63:49 (27:18, 11:11, 10:9, 15:11) įveikusi Tartu "TU/Rock" su Egidijumi Dimša.

D. Dulkys aikštėje praleido kiek mažiau nei 28 minutes, per kurias pelnė 4 taškus (2/3 dvitaškiai, 0/5 tritaškiai), atkovojo 4, perėmė 2 bei prarado 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 1 sykį prasižengė be išprovokavo 4 pražangas.

Pralaimėjusiesiems E. Dimša surinko 5 taškus (2/4 dvitaškiai, 1/2 baudos). Aukštaūgis per 22 minutes taip pat atkovojo 1 bei perėmė 3 kamuolius, blokavo 2 metimus, 3 kartus prasižengė ir išprovokavo pražangą.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė rezultatyviausias BBL krepšininkas Maris Gulbis. Latvis pelnė 21 tašką. Negana to, jis atkovojo ir 11 kamuolių.

Tuo tarpu "TU/Rock" gretose rezultatyviausias buvo Timo Eichfussas, pelnęs 13 taškų.

Šios poros nugalėtojų turnyro pusfinalyje jau praktiškai laukia Prienų "Prienų" krepšininkai, kurie pirmame mače išvykoje net 36 taškų skirtumu 108:72 nušlavė Rakverės "Tarvas" ekipą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)