Paskutinę ALBA ekipos viltį sudaužė CSKA spurtas 10:0 paskutiniame kėlinyje, kuris leido aikštės šeimininkams pergalingai atitrūkti.

CSKA: Nenadas Krstičius 20 (8/12 dvitaškiai), Andrejus Voroncevičius (6 atk. kam.), Sony Weemsas (2/8 dvitaškiai, 6 atk. kam.) ir Vladimiras Micovas po 10 taškų.

ALBA: DaShaunas Woodas 11, Zachas Morley, Nihadas Djedovičius ir Deonas Thompsonas po 10 taškų.

Kitose E grupės rungtynėse penktadienį ketvirtą vietą užimantis Graikijos vicečempionas Atėnų „Panathinaikos“ (6/3) klubas su Jonu Mačiuliu namuose 75:62 (19:21, 19:17, 18:13, 19:11) nugalėjo antrą poziciją išsaugojusius Stambulo „Anadolu Efes“ (7/2) krepšininkus iš Turkijos.

Lietuvio indėlis į pergalę - 8 taškai, 6 po krepšiais atkovoti ir 1 perimtas kamuolys, klaida bei 3 pražangos. Per nepilnas 24 žaidimo minutes (23:51) J. Mačiulis pataikė 1 tritaškį iš 5, vienintelį dvitaškį ir realizavo 3 baudų metimus iš 4.

Po 13 taškų nugalėtojams pelnė Dimitris Diamantidis bei Roko Ukičius, po 11 - Michaelas Bramosas ir Sofoklis Schortsanitis.

Svečių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Duško Savanovičius (21 tšk.), Jordanas Farmaras (10 tšk.) bei Semihas Erdenas (7 taškai).