Ketvirtadienį svečiuose „Olympiakos“ krepšininkai 79:60 (13:15, 25:15, 22:21, 19:9) nugalėjo Stambulo „Bešiktaš“ (Turkija) ekipą.

Grupės autsaideriams turkams tai buvo devinta nesėkmė iš eilės.

16 taškų nugalėtojams pelnė Joshas Powellas, 11 - Kostas Papanikolaou, po 9 - Georgios Printezis ir Vassilis Spanoulis.

Šeimininkų gretose sėkmingiausiai žaidė Gasperas Vidmaras, Patrickas Christopheris (po 13 tšk.), Randalas Falkeras ir Ricky Minardas (po 11 tšk.).

R.Kurtinaičio auklėtiniai pralaimėjo Barselonoje

Eilinę pergalę F grupės varžybose iškovojo Barselonos „Regal Barcelona“ (8-1) ekipa, namuose 71:69 (21:16, 23:18, 16:14, 11:21) palaužusi Maskvos srities „Chimki“ (5-4) komandą, treniruojamą Rimo Kurtinaičio.

R. Kurtinaičio auklėtiniams nepakako ir 10 taškų skirtumu laimėto ketvirto kėlinio. Krešimiras Lončaras paskutinėmis kėlinio akimirkomis realizavo dvitaškį metimą, bet to neužteko, norint pasivyti „Barcelona“ krepšininkus.

Šarūnas Jasikevičius „Barca“ klubui per kiek mažiau nei 9 minutes pelnė 4 taškus (2/4 dvitaškiai), „užsidirbo“ bloką bei sykį prasižengė.

„Regal Barcelona“: Juanas Carlosas Navarro 19 (5/10 tritaškiai), Ante Tomičius 16 (5 atk. kam.), Erazemas Lorbekas 11, Pete'as Mickaelas 8..., Šarūnas Jasikevičius 4 taškai.

„Chimki“: Paulas Davisas 18 (8/11 dvitaškiai, 9 atk. kam.), Vitalijus Fridzonas ir Zoranas Planiničius (5 atk. kam., 5 klaid.) po 12, Sergejus Monia 9 (8 atk. kam.), Jamesas Augustine'as ir Krešimiras Lončaras (5 atk. kam.) po 8 taškus.

„Montepaschi“ ekipa be didesnio vargo susitvarkė su turkais

Antroje F grupės pozicijoje išliko Sienos „Montepaschi“ (7-2) ekipa, namuose 87:69 (21:18, 28:17, 16:18, 22:16) nugalėjusi Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (2-7) klubą. Po šios pergalės Italijos čempionai viena pergale atsilieka nuo „Regal Barcelona“ komanda.

„Montepaschi“: Aleksandras Rašičius 16 (4/4 tritaškiai), Danielis Hackettas 13 (20 nauding. bal.), Bobby Brownas ir Davidas Mossas po 12, Matthew Janningas 10 taškų.

„Fenerbahce Ulker“: Bojanas Bogdanovičius 22 (9/10 baudos) 22, Bo McCalebbas 10 (5 atk. kam., Oguzas Savašas (6 atk. kam.) ir Mike'as Batiste po 8 taškus.

„Maccabi Electra“ ekipa svečiuose įveikė „Caja Laboral“ klubą

Pergalę F grupėje šventė Tel Avivo „Maccabi Electra“ (4-5) ekipa, išvykoje 66:62 (11:10, 17:21, 15:16, 23:18) įveikusi Vitorijos „Caja Laboral“ (4-5) komandą.

Likus žaisti pusę minutės iki ketvirto kėlinio pabaigos, „Caja Laboral“ ekipa dar pirmavo 62:61, tačiau tuomet Davidas Loganas sėkmingai atakavo iš toli ir išvedė savo komandą į priekį (62:64). Neilgai trukus, jis realizavo ir du baudų metimus, taip įtvirtindamas Izraelio čempionų pergalę (62:66).

„Caja Laboral“: Maciejus Lampe 19 (12 atk. kam.), Fernando San Emeterio 11, Thomas Huertelis 9 taškai (7 rez. perd.).

„Maccabi Electra“: Devinas Smithas 20, Davidas Loganas 16, Shawnas Jamesas 11 (10 atk. kam., 3 blk.), Ricky Hickmanas 10 taškų (6 atk. kam.).

D.Draperis tritaškiu paskutinę sekundę išplėšė pergalę „Real“ klubui

Netikėtai atkakliose vienintelėse E grupės rungtynėse triumfavo Madrido „Real“ (8-1) krepšininkai. Dontaye Draperis paskutinę ketvirto kėlinio akimirką tritaškiu metimu išplėšė pergalę Ispanijos vicečempionams, o „Real“ namuose 76:73 (21:20, 18:21, 18:19, 19:13) palaužė Bambergo „Brose Baskets“ (0-9) ekipos pasipriešinimą.

Ketvirto kėlinio pradžioje „Real“ krepšininkai dar turėjo 3 taškų deficitą, o „Brose Baskets“ rungtyniavo netikėtai užtikrintai. Vis dėlto ispanams pavyko įrodyti savo pranašumą, sėkmingai žaidžiant lemiamos rungtynių akimirkomis.

Martynas Pocius nugalėtojams negalėjo padėti dėl traumos.

„Real“: Jaycee Carrollas 11, Rudy Fernandezas (11 atk. kam.) ir Nikola Mirotičius (6 atk. kam.) po 9, Mirza Begičius ir Rafaelis Hettsheimeris po 8 taškus.

„Brose Baskets“: Antonas Gavelas 15 (5 atk. kam.), Maikas Zirbesas 14 (6 atk. kam.), Jeremiah Massey 11, Mattas Walshas 10 (6 atk. kam., 4 kld.), Sharrodas Fordas 9 taškai.