Šiose rungtynėse po šešių savaičių pertraukos į aikštę sugrįžo traumą išsigydęs Mindaugas Katelynas, o vilniečių trenerių štabas mačui neregistruoti nusprendė legionierių Nemanjos Nedovičiaus ir Dejano Ivanovo.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai. Sužaidus dvi minutes „Juventus“ pirmavo 7:1. Po šalto dušo rungtynių pradžioje atsigavę vilniečiai po truputį mažino skirtumą. Dvitaškį pelnęs Tautvydas Lydeka išlygino rezultatą 10:10. Kėlinį vilniečiai baigė turėdami 4 taškų persvarą 15:19.

Antro ketvirčio viduryje „Lietuvos rytas" turėjo jau dviženklę persvarą (19:29). Dariaus Maskoliūno auklėtiniai nesustojo ir toliau didino atotrūkį, ketvirtį aidint sirenai dvitaškiu užbaigė Artūras Jomantas, o „Lietuvos ryto“ persvara buvo įtikinama - 27:44.

Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkams pavyko kiek sumažinti skirtumą. Įpusėjus kėliniui „Juventus“ atsiliko 12 taškų (41:53). Iki kėlinio pabaigos likus 3 minutėms, uteniškiai deficitą sumažino iki vienženklio (47:56). Vis dėlto, kėlinio pabaigoje vilniečiams pavyko susigrąžinti kiek saugesnę 12 taškų persvarą - 51:63.

Paskutiniame kėlinyje vilniečiai gerokai atitrūko. Įpusėjus kėliniui svečiai pirmavo 56:79. Tritaškį smeigęs Dovidas Redikas paskutinėms kėlinio sekundėms pelnė 100-ą „Lietuvos ryto“ tašką. Vilniečiai šventė triuškinančią pergalę 68:102.

„Juventus“ (8/7) - „Lietuvos rytas“ (6/2) - 68:102 (15:19, 12:25, 24:19, 17:39).

„Juventus“: Darius Gvezdauskas 18 (5 atk. kam.), Arvydas Čepulis 17, Paulius Morkeliūnas 13 (6 atk. kam.), Karolis Petrukonis 8, Aidas Viskontas 7 (5 atk. kam., 7 rez. perdav.), Nerijus Varnelis 3 (7 atk. ksm.), Mantas Vilimas 2 taškai. Darrickas Leonardas, Laimonas Kisielius ir Ejike Ugboaja (4 atk. kam.) taškų nepelnė. Gintautas Matulis nežaidė.

„Lietuvos rytas“: Janis Blumas 16, Tautvydas Lydeka 15, Steponas Babrauskas 12, Renaldas Seibutis 11 (4 rez. perdav.), Mindaugas Katelynas 10 (7 atk. kam.), Eimantas Bendžius (5 atk. kam.), Dovydas Redikas (5 atk. kam., 9 rez. perdav.) ir Patrickas O'Bryantas (5 atk. kam.) po 8, Tomislavas Zubčičius 7, Miltonas Sigmundas Palacio 5, Artūras Jomantas 2, Simas Buterlevičius taškų nepelnė (2 atk. kam., 3 rez. perdav.). Dejanas Ivanovas ir Nemanja Nedovičius neregistruoti.

Kitose LKL čempionato rungtynėse Klaipėdos „Neptūnas“ išvykoje nugalėjo Kauno „LSU-Baltai“ komandą rezultatu 102:80 (26:26, 26:13, 19:21, 31:20). Klaipėdiečiams tai buvo 12-a pergalė, o kauniečiams - 11-as pralaimėjimas.

LSU krepšininkai rimčiau pasipriešino tik rungtynių pradžioje, kai po pirmo kėlinio rezultatas buvo lygus 26:26. Tačiau tai buvo tik laikinas blykstelėjimas kauniečių žaidime. „Neptūnas“ tvirtai perėmė iniciatyvą, o nedidelė intriga buvo po tik po trečio kėlinio, kai LSU krepšininkams pavyko šiek tiek priartėti. Vis dėlto klaipėdiečiai užtikrintai sužaidė ketvirtą kėlinį ir iškovojo pergalę 102-80.

„Neblogai sužaisti pavyko vos vieną kėlinį. Nežinau, kas atsitiko vaikinams. Žaidėme prastai. Sumanymai nepavyko, tai buvo vienos prasčiausių rungtynių. Gaila, bet mūsų žaidimas dar labai banguotas“, - sakė „LSU-Baltų“ treneris Darius Dikčius.

„LSU-Baltai“ pirmoje pusėje pelnė net devynis tritaškius. Nesustabdėme jų lyderių. Tiesa, vėliau žaidėme mums įprastą žaidimą, pavyko ir rungtynių eigoje eksperimentuoti. Kaip ir dera, gerai sužaidė buvę mano auklėtiniai Lietuvos jaunimo rinktinėje Žygimantas Skučas ir Taurantas Tamošiūnas“, - teigė „Neptūno“ treneris Kazys Maksvytis.

„LSU-Baltai“ (4/11) - „Neptūnas“ (12/3) - 80:102 (26:26, 13:26, 21:19, 20:31).

„LSU-Baltai“: Žygimantas Skučas 19, Taurantas Tamošiūnas 15, Mindaugas Stašys 12, Edvinas Alunderis 8, Vidmantas Sragauskis ir Paulius Malašauskas po 7, Šarūnas Vingelis 5, Šarūnas Beniušis ir Arūnas Sakalauskas po 3, Tomas Urbonas 1 taškas.

„Neptūnas“: Evaldas Dainys 16, Vytautas Šarakauskas 15, Deividas Gailius 12, Valdas Vasylius 10, Raimindas Danys ir Rasahaunas Broadusas po 9, Martynas Mažeika ir Laurynas Mikalauskas po 8, Marius Runkauskas 7, Giedrius Gustas 6, Simas Galdikas 2 taškai.