LKL čempionate kauniečiai (9/0) yra vienvaldžiai lyderiai. „Šiaulių“ ekipa (7/7) šiuo metu užima septintą poziciją.

Mačo pradžioje abi komandos žaidė gana rezultatyviai. „Žalgiriui“ pirmus du tolimus metimus pataikė Adas Juškevičius, o po Mindaugo Kuzminsko perdavimo įdėjo Robertas Javtokas – 4:7. Šiauliečiai sugebėjo pelnyti 6 taškus be atsako (10:7), bet M. Kuzminskas ir toliau dalino rezultatyvius perdavimus, po kurių tritaškį įmetė Vytenis Lipkevičius ir iš po krepšio pasižymėjo R. Javtokas. Kitoje atakoje jau R. Javtokas surado Jeffą Foote‘ą – 10:14. „Žalgirio“ gretose debiutavęs Donnie McGrathas iškart perėmė kamuolį ir perdavė jį į greitą ataką nuskubėjusiam R. Javtokui. Tarp dviejų M. Kuzminsko dėjimų įsiterpė D. McGratho tritaškis, o paskutinius pirmo kėlinio taškus po „Žalgirio“ naujoko trečio rezultatyvaus perdavimo pelnė Tremmellas Dardenas – 15:25.

D. McGrathas antrą kėlinį pradėjo dar dviem rezultatyviais perdavimais, po kurių pasižymėjo Darjušas Lavrinovičius ir Rimantas Kaukėnas – 15:30. Po to per 5 minutes kauniečiai dažniau klydo ir tik nuo baudų metimo linijos sukrapštė 4 taškus, tačiau „Šiaulių“ puolimas taip pat šlubavo – 22:34. Tada A. Juškevičius ir Marko Popovičius asistavo vienas kito taikliems tritaškiams, per dvi atakas padidinusiems „Žalgirio“ persvarą iki 18 taškų (22:40). Kamuoliu dalinosi ir svečių aukštaūgių R. Javtoko bei J. Foote‘o tandemas, o po antro kėlinio žalgiriečiai pirmavo 26:42.

Nors pirmus taškus po didžiosios pertraukos pelnė M. Kuzminskas, kitoje aikštės pusėje Lauryno Samėno ir Chase‘o Simono duetas buvo žymiai rezultatyvesnis. Nepaisant vėliau sekusių M. Kuzminsko ir J. Foote‘o dėjimų, „Šiaulių“ gynėjai kartu surinko 14 taškų ir sumažino atsilikimą iki vienženklio – 40:48. Užtat daug sėkmingiau žalgiriečiai sužaidė paskutines 5 trečio kėlinio minutes. Iš pradžių A. Juškevičius „smeigė“ tritaškį, M. Kuzminskas prasiveržė pro galinę liniją, o po to iš jų estafetę perėmė broliai Lavrinovičiai. Jie sumetė 6 baudas, Darjušas dar pataikė tritaškį ir „Žalgiris“ pirmavo 44:62.

Paskutiniame ketvirtyje „Žalgiris“ atsipalaidavo ir leido varžovams priartėti. Likus minutei iki kėlinio pabaigos komandas skyrė tik 9 taškai (66:75). Tačiau kauniečiai ramiai ir užtikrintai sužaidė mačo pabaigą ir šventė pelnytą pergalę 68:78.

„Šiauliai“ - „Žalgiris“ 68:78 (15:25, 11:17, 18:20, 24:16).

„Šiauliai“: Chase'as Simonas 19, Laurynas Samėnas 17, Rolandas Alijevas 10, Saulius Kuzminskas ir Aurimas Kieža po 9, Vitalijus Liutyčius 6, Ovidijus Galdikas 3 taškai. Vytautas Šulskis ir Klymas Artamonovas taškų nepelnė

„Žalgiris“: Mindaugas Kuzminskas 14 (5 atk. kam., 4 rez perdav.), Jeffas Foote'as 13 (9 atk. kam., 4 rez. perdav.), Adas Juškevičius 12 (4 atk. kam.), Robertas Javtokas ir Darjušas Lavrinovičius po 8, Donaldas McGrathas 6, Kšyštofas Lavrinovičius, Marko Popovičius ir Tremmellas Dardenas po 4, Vytenis Lipkevičius 3, Rimantas Kaukėnas 2, Oliveris Lafayette'as 0 taškų (06:20 min.).