Šeštadienį Pernu krepšininkai išvykoje 72:62 (18:20, 25:11, 18:15, 11:16) nugalėjo šeštoje pozicijoje esančią Valgos „Maks&Moorits“ (10/13) komandą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Rainas Raadikas (18 tšk.), A. Pečiukevičius (17 tšk.) ir O. Matulionis (15 tšk.).

Per 32 su puse žaidimo minutės (32:23) A. Pečiukevičius pataikė 1 tritaškį iš 5, 6 dvitaškius iš 9, realizavo 2 baudų metimus iš 6, sugriebė 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą ir dusyk prasižengė.

O. Matulionio sąskaitoje per 33 minutes (33:07) - 3 taiklūs tritaškiai iš 8, 3 dvitaškiai metimai iš 7, 4 atkovoti ir 1 perimtas kamuolys, rezultatyvus perdavimas, blokuotas varžovo metimas, 3 klaidos bei pražanga.

Šeimininkų gretose išsiskyrė Saša Djordjevičius (18 tšk.), Raitis Grafas (11 tšk.) ir Heiko Rannula (10 taškų).

Estijos krepšinio čempionate pirmauja visus 12 mačų laimėjusi Egidijaus Dimšos atstovaujamas Tartu „Rock“ komanda.