Mačo tempą didžiąją laiko dalį diktavo rusai, tai puikiai atspindi faktas, jog šeimininkai persvarą pirmą kartą įgijo tik 35-ą mačo minutę (52:51).

Likus žaisti kiek daugiau nei minutę svečiai turėjo minimalų pranašumą, tačiau tuomet krepšio tinklelį skrodė tikslus Jordano Farmaro tritaškis (59:58). CSKA sukyldo, tačiau sugebėjo apsiginti ir Aleksandras Kaunas gavo teisę mesti du baudos metimus. Visgi, iš šios situacijos CSKA naudos išpešti nesugebėjo - abu metimai nebuvo tikslūs.

J. Farmaro nervai pasirodė kur kas šaltesni. Likus 17 sekundžių amerikietis pelnė du taškus nuo baudų metimo linijos (61:58). Milošas Teodosičius mėgino saviškius išgelbėti tritaškiu, bet jo metimas skriejo pro šalį. Visgi, pirmasis prie atšokusio kamuolio suskubo Theodoras Papaloukas, o ataka baigėsi tiksliomis M.Teodosčiaus baudomis (61:60).

Maskviečiai buvo priversti bauduoti varžovus, to pasekoje J.Farmaras realizavo dar du baudos metimus. Zoranas Eercegas galėjo išplėšti pratęsimą, tačiau jo tolimas šūvis tikslo nepasiekė. CSKA vėl atsikovojus kamuolį, paskutinę akimirką mačo didvyriu tapti pabandė ir M.Teodosčius, tačiau jo desperatiškas metimas buvo itin netikslus ir rungtynėse triumfavo "Anadolu Efes" žaidėjai.

„Anadolu Efes“: Jordanas Farmaras 15, Jamonas Lucasas 14 (11 atk. kam.), Semihas Erdenas 10 (7 atk. kam.), Duško Savanovičius ir Keremas Tunčeri po 7.

CSKA: Milošas Teodosičius 26 (5/10 tritaškiai, 5 rez. perd., 5 kld.), Aleksandras Kaunas 12 (9 atk. kam.), Vladimiras Micovas 7.

Šiame mače Rusijos čempionams nepadėjo vienas iš klubo lyderių Viktoras Chriapa. Krepšininkas vis dar gydosi traumą.

***

Kitame E grupės susitikime Madrido „Real“ (7/1) ekipa kiek netikėtai buvo priversta paprakaituoti dėl pergalės.

„Karališkasis“ klubas savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 77:72 (20:14, 14:19, 14:17, 29:22) palaužė Berlyno ALBA (1/7) krepšininkus.

Pirmoje mačo dalyje „Real“ ir ALBA žygiavo koja kojon, nors ispanai ir turėjo pranašumą.

Viskas pasikeitė po ilgosios pertraukos, kuomet po DaShauno Woodso metimo Berlyno klubas išiveržė į priekį (34:35). Likusį kėlinio laiką aikštės šeimininkų deficitas tai sumažėdavo, tai vėl išaugdavo.

Visgi paskutiniame kėlinyje „Real“ krepšininkai pradėjo kontroliuoti žaidimą ir susikrovė saugią persvarą (73:63), kuri leido švęsti pergalę.

Martynas Pocius per 8 minutes surinko 2 taškus (1/2 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai) ir atliko rezultatyvų perdavimą.

"Real": Jaycee Carrollas (4/5 trit.) 16, Rudy Fernandezas (0/5 trit.) 14, Nikola Mirotičius (7 atk. kam.) 12, Felipe Reyesas 11.

ALBA: Deonas Thompsonas (7 atk. kam.) 14, Yassinas Idbihi (9 atk. kam.) ir DaShaunas Woodsas po 11.

Primename, jog šioje grupėje varžosi ir Kauno „Žalgiris". Deja, kauniečiai per aštuonerias rungtynes nugalėti sugebėjo tik tris sykius.