Per pirmąsias penkias rungtynių minutes aikštės šeimininkė „Dzūkija“ susikrovė 6 taškų pranašumą (13:7). Per kitas tris minutes „Žalgiris-2“ spurtavo 13:0 ir įsiveržė į priekį 15:20. Iki kėlinio pabaigos žaliai-baltų pranašumas sumažėjo iki vieno taško – 23:24.

Antrą kėlinį 27:8 laimėjo „Dzūkija“. Iki pat rungtynių pabaigos šeimininkai išlaikė pranašumą. Po dviejų kėlinių varžovus skyrė 16 taškų – 63:47.

Per likusią rungtynių dalį „Žalgirio“ dublerių žaidimas žymiai pagerėjo. Trečiame kėlinyje kauniečiai prie varžovų priartėjo iki 15, ketvirtojo pradžioje iki 8 taškų. Alytaus „Dzūkija“ baigiantis rungtynėms susigrąžino dviženklį pranašumą ir laimėjo 14 taškų skirtumu – 85:71.

Po šių rungtynių Alytaus „Dzūkija“ šoktelėjo į pirmą NKL turnyrinės lentelės poziciją. Tiesa, antroje vietoje likusi „Mažeikių“ ekipa sužaidė vieneriomis rungtynėmis mažiau.

Alytaus „Dzūkiją“ į pergalę vedė Povilas Šakinis, pelnę 28 taškus (5/8 dvit., 5/7 trit., 3/4baud.). Lukas Brazdauskis pridėjo 16 taškų ir atkovojo 6 kamuolius, Žydrūnas Kelys – 12 taškų ir 4 atkovoti kamuoliai.

„Žalgirio-2“ gretose rezultatyviausias buvo Marius Grigonis, į varžovų krepšį įmetęs 16 taškų (3/4 dvit., 3/6 trit., 1/2 baud.). 15 taškų pelnė Justas Tamulis, Artūras Gudaitis – 13 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

Šeštą pergalę iškovojo lygos autsaideris Klaipėdos „Naftos-Universiteto“ klubas, ketvirtadienį namuose 91:83 (26:17, 20:20, 22:26, 23:20) nugalėjęs trečioje pozicijoje esančius Plungės „Olimpo“ (23 pergalės ir 10 pralaimėjimų) krepšininkus.

28 taškus nugalėtojams pelnė Deividas Anužis, 17 - Daumantas Norkus 13 - Donatas Norkus.

Svečių gretose sėkmingiausiai žaidė Deividas Anužis (28 tšk.), Danielis Jokubaitis (17 tšk.), Karolis Timofejevas (10 tšk.).