Rusijos klubui M. Kalnietis per aikštelėje praleistas 34 minutės pelnė 14 taškų (7/11 dvitaškiai, 0/5 tritaškiai), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo, 2 kartus prasižengė ir surinko 7 naudingumo balus.

S. Jasaitis rungtyniavo 21 minutę. Per šį laiką lietuvis surinko 6 taškus (1/1 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 1/2 baudos metimai), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, dukart suklydo, 2 kartus prasižengė, išprovokavo varžovo pražangą ir surinko 1 naudingumo balą.

20 taškų Krasnodaro komandai pelnė Richardas Hendrixas (10 atk. kam.), 19 - Derrickas Brownas, 13 - Nickas Calathesas (11 rez. perd.).

Nugalėtojus į pergalę vedė 29 ir 23 taškus surinkę Walteris Hodge'as ir Dejanas Borovnjakas (12 atk. kam.), o lietuvio M. Česnauskio sąskaitoje - 10 taškų (0/1 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 4/4 baudos metimai), 4 atkovoti ir 2 perimti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai, viena klaida, 2 asmeninės ir 3 išprovokuotos pražangos. Aikštėje lietuvis praleido 16 minučių.

Nepaisant pralaimėjimo „Lokomotiv-Kuban“ komanda užėmė pirmą ir pateko į ketvirtfinalį. Tuo tarpu „Stelmet“ komanda liko trečia.

K grupės turnyro lentelė:

1.Lokomotiv Kuban5151547540
2.Spartak SPB3345641145
3.Stelmet Zielona Gora33465502-37
4.Cajasol Seville15427475-48

Kitų dviejų lietuvių atstovaujamas Kjevo „Budivelnik“ klubas iškovojo pergalę ir taip pat pateko į ketvirtfinalį.

Kjevo komandos krepšininkai namuose rezultatu 88:77 (21:21; 16:22; 21:10; 30:24) antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš Maskvos srities „Triumph“ komandą.

Michailas Anisimovas per 27 minutes pelnė 16 taškų (6/7 dvitaškiai, 4/6 baudos metimai), atkovojo 4 kamuolius, išprovokavo 6 varžovų pražangas, tačiau padarė 6 klaidas ir 2 kartus prasižengė bei surinko 18 naudingumo balų.

Dainius Šalenga rungtyniavo 22 minutes, pelnė 5 taškus (1/2 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai), atkovojo 4 kamuolius, kartą suklydo, 3 kartus prasižengė ir išprovokavo varžovo pražangą bei surinko 5 naudingumo balus.

Į pergalę nugalėtojus vedė 26 taškus surinkęs (16/16 baudos metimai) ir 7 rezultatyvius perdavimus atlikęs Malcolmas Delaney. Žaidėjas surinko net 34 naudingumo balus.

Pralaimėjusiems 17 taškų surinko Tywainas McKee, 15 taškų pridėjo Sergejus Karasevas.