Pergalę prieniškiai užsitikrino jau po pirmojo kėlinio, kurį laimėjo įspūdingu 32 taškų skirtumu (43:11).

Nugalėtojams net 28 taškus pelnė Artūras Milaknis (3/3 dvitaškiai, 7/10 tritaškiai, 33 naud. bal.). 21 tašką pridėjo Arnas Labuckas (10 atk. kam.), 15 - Gediminas Orelikas, 11 - Gintaras Kadžiulis (6 rez. perd.).

Svečių gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Kristaps Kanbergs (21 tšk.), Arturs Duselis (18 tšk.) ir Shedrickas Haynesas (10 tšk.).

G grupės turnyro lentelė:

1.Prienai54/1980.0
2.Kalev/Cramo44/08100.0
3.Jelgava62/4833.3
4.Palanga/Triobet50/550.0

E grupės rungtynėse Panevėžio „Lietkabelio“ klubas savų žiūrovų akivaizdoje turėjo pripažinti Rygos „Barons“ krepšininkų pranašumą rezultatu 77:83 (20;20; 17:21; 19:19; 21:23).

Panevėžiečių gretose Vaidotas Volkus pelnė 13 taškų, Mindaugas Kupšas ir Karolis Babkauskas (8 rez. perd.) - po 12, Edgaras Ulanovas - 11, Arnas Butkevičius - 10, Lukas Aukštikalnis - 9.

Latvijos komandai Arturs Brunins surinko 19 taškų, Salvis Metra pridėjo 15, Tyleris Cainas (12 atk. kam.) - 14, Ilmars Bergmanis - 12, Jamaras Diggsas - 11.

E grupės turnyro lentelė:

1.Barons kvartals55/010100.0
2.Ventspils54/1980.0
3.Lietkabelis51/4620.0
4.Parnu50/550.0

H grupėje kelialapį į ketvirtfinalį garantavusią pergalę iškovojo dėl Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komanda, svečiuose po pratęsimo rezultatu 92:86 (21:22; 20:25; 17:11; 18:18; 16:10) įveikusi grupės lyderius Utenos „Juventus“ krepšininkus.

Pasvaliečiams po 18 taškų surinko Trevonas Hughesas (9 atk. kam. ir 4 rez. perd.), Tyrellis Biggsas ir Yancy Gatesas. 12 taškų pridėjo Justinas Sinica.

Utenos komandos gretose net 27 taškus pelnė Nerijus Varnelis. Darricko Leonardo sąskaitoje - 15, Dariaus Gvezdausko - 14, Paulius Morkeliūnas (12 atk. kam.) - 12 taškų.