„Chimki“ pranašumą savo rankose turėjo tris kėlinius, tačiau paskutiniajame ketvirtyje vadžias atleido.

Ketvirto kėlinio pabaigoje „Chimki“ turėjo šešių taškų persvarą, tačiau leido varžovams pelnyti tris tolimus metimus.

Po Kosto Sloukas bei Acie Law tritaškių „Olympiakos“ įgijo trapią persvarą 68:71. Graikai nesiruošė sustoti ir Kyle'as Hinesas krepšį sudrebino dėjimu su pražanga - 70:76. Šio deficito R. Kurtinaičio auklėtiniai sunaikinti nebesugebėjo.

„Chimki“: Paulas Davisas (9 atk. kam.) 20, Krešimiras Lončaras (9 atk. kam.) 19, Zoranas Planiničius (6 atk. kam.) 17, Petteri Koponenas 8.

„Olympiakos“: Kyle'as Hinesas (6 atk. kam.) 19 ir Vasilis Spanoulis (7 rez. perd.) po 19, Kostas Papanikolaou 14, Pero Antičius (8 atk. kam.) 11, Kostas Sloukas 10.

Rimas Kurtinaitis

Eurolygos TOP-16 etapo F grupės susitikime Stambulo Fenerbahce Ulker (2-5) ekipa rezultatu 78:72 (19:15, 13:27, 16:13, 30:17) nugalėjo pergalės skonio nepatyrusius Bešiktaš" (0-7) krepšininkus.

Bešiktaš“ ekipa bene visą susitikimą pirmavo, tačiau priešininkai pasivijo, kai iki ketvirto kėlinio buvo likusios 4 minutės. Tuomet Barisas Ermesas pataikė tritaškį metimą (65:66).

Paskutinėmis minutėmis puikiai pasirodęs Oguzas Savašas išvedė „Fenerbahce Ulker“ ekipą į priekį (75:70), o pergalę įtvirtino „Bešiktaš“ klubo žaidėjo Curtiso Jerrelso klaida.

Fenerbahce Ulker“: Bojan Bogdanovič 25, Davidas Andersenas (7 atk. kam.) 13, Oguzas Savas 12, Bo McCalebb (4 per. kam.) 10 taškų.

Bešiktaš“: Damiras Markota 15, Curtis Jerrelsas (7 atk. kam.) 14, Danielis Ewingas 11, Vidmaras Gašperas (6 kld.) 10 taškų.

„Montepaschi“ ekipa užtikrintai įveikė „Caja Laboral“ klubą

Trečiose F grupės rungtynėse Sienos „Montepaschi“ (6-1) klubas rezultatu 85:74 (22:23, 13:14, 26:13, 24:24) užtikrintai nugalėjo Vitorijos „Caja Laboral“ (4-3) krepšininkus.

Susitikimo pirmoje dalyje ryškaus pranašumo nesusikrovė nei viena ekipa. Lūžis įvykio prasidėjus trečiam kėliniui, kuomet Davidas Mossas tritaškiais išvedė „Montepaschi“ komandą į priekį 48:41. Paskutiniame ketvirtyje Sienos klubo persvarą tik didėjo, kol pasiekė dviženklį skaičių (71:54).

„Montepaschi“: Bobby Brownas 18 (6 kld., 5 rez. perd.), Matthew Janningas ir Danielis Hackettas po 16, Benjaminas Eze (6 atk. kam.) 10 taškų.

„Caja Laboral“: Maciejus Lampe 17, Nemanja Bjelica (7 atk. kam.) 15, Andresas Nočioni 10 taškų.