Lietuvis aikštėje praleido kiek mažiau nei 23 minutes pelnė 14 taškų (4/6 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai).

Jis dar atkovojo, perėmė ir prarado po kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius prasižengė bei išprovokavo 2 varžovų pražangas.

Tiek pat taškų surinko ir Juanas Carlosas Navarro. Katalonas pataikė du tolimus metimus iš tiek pat mestų ir tapo rekordininku pagal pataikytus tritaškius - 423. Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo 18 taškų pelnęs kroatas Ante Tomičius (6 atk. kam.).

Aikštės šeimininkų gretose išsiskyrė Ricky Hickamanas (19 tšk.) ir Shawnas Jamesas (16 tšk.).

„Real“ klubas suklupo pirmąkart

Pirmą nesėkmę Eurolygos TOP-16 etape patyrė Madrido „Real“ (6-1) ekipa.
E grupės rungtynėse išvykoje Ispanijos vicečempionai 72:74 (19:23, 17:23, 18:13, 18:15) nusileido Stambulo „Anadolu Efes“ (6-1) krepšininkams. „Real“ komandos puolėjas Martynas Pocius nerungtyniavo.

Primename, kad abi šios ekipos yra Kauno „Žalgirio“ varžovės.

„Anadolu Efes“: Jamonas Alfredas-Lucasas 16 (5 rez. perd.), Duško Savanovičius 13 (8 atk. kam.), Jordanas Farmaras 10, Saša Vujačičius 9 (5 atk. kam.), Joshua Shippas 8 taškai (6 atk. kam.).

„Real“: Rudy Fernandezas 14 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Felipe Reyesas ir Jaycee Carrollas po 11, Sergio Rodriguezas ir Mirza Begičius po 10 taškų.

Nepalanku „Žalgiriui“: „Unicaja“ ekipa įveikė ALBA klubą

Nepalankią pergalę „Žalgiriui“ Eurolygoje iškovojo Malagos „Unicaja“ (3-4) ekipa. Andalūzai E grupės rungtynėse išvykoje 67:65 (22:20, 12:22, 21:9, 12:14) palaužė Berlyno ALBA (1-6) komandą.

Nerezultatyvių rungtynių eiga ispanų naudai pakrypo trečiame kėlinyje. Jį „Unicaja“ krepšininkai laimėjo rezultatu 21:9 ir įgijo 4 taškų pranašumą, kurį daugiau mažiau pavyko išlaikyti ir iškovoti svarbią pergalę TOP-16 etape.

ALBA: Deonas Thompsonas (9 atk. kam.) ir Nihadas Djedovičius (6 atk. kam.) po 16, Jekelis Fosteris 8 taškai (5 atk. kam..

„Unicaja“: Krunoslavas Simonas 12, Franas Vazquezas 11, Marcusas Williamsas ir Earlas Calloway'us po 10, Kosta Perovičius 9 taškai.