Jau anksčiau vietą atkrintamosiose varžybose užsitikrinę Krasnodaro krepšininkai trečiadienį penkto turo rungtynėse namuose 77:72 (16:13, 20:18, 23:14, 18:27) įveikė antrą nesėkmę patyrusią bei antroje pozicijoje likusią Sankt Peterburgo „Spartak“ (Rusija) komandą.

S. Jasaitis nugalėtojams pelnė 15 taškų, po krepšiais atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir triskart prasižengė. Per 37 minutes (37:13) jis pataikė 3 tritaškius iš 6 bei 3 dvitaškius metimus iš 7.

M. Kalniečio indėlis į pergalę - 11 taškų, 4 sugriebti ir 1 perimtas kamuolys, 3 rezultatyvūs perdavimai, 3 klaidos ir 3 pražangos. Per beveik 32 minutes (31:46) įžaidėjas iš Lietuvos pataikė 2 tritaškius iš 6, 2 dvitaškius iš 4 bei 1 baudos metimą iš 2.

Rezultatyviau už lietuvius nugalėtojų gretose žaidė Derrickas Brownas (18 tšk.) ir Aleksas Maričius (16 tšk.).

Svečių ekipoje išsiskyrė Joshua Carteris (20 tšk.), Loukas Mavrokefalidis (12 tšk.) ir Darius Johnsonas-Odomas (10 taškų).

K grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės pralaimėjimai, taškų santykis):

1.Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (Rusija)50427:381
2.Sankt Peterburgo „Spartak“ (Rusija)32390:343
3.Zelionos Guros „Stelmet“ (Lenkija)23371:414
4.Sevilijos „Cajasol“ (Ispanija)05359:409

Antrą nesėkmę penktose rungtynėse patyrė ir I grupės lyderio poziciją prarado į antrą vietą nukritęs Dainiaus Šalengos ir Michailo Anisimovo

atstovaujamas Kijevo „Budivelnik“ (Ukraina) klubas, svečiuose 85:94 (25:24, 20:31, 24:16, 16:23) nusileidęs trečią pergalę iškovojusiems naujiesiems grupės lyderiams Bandirmos „Banvit“ (Turkija) krepšininkams.

D. Šalenga į aikštės šeimininkų krepšį įmetė 8 taškus ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Per 20 minučių (19:57) jis pataikė 1 tritaškį iš 2, 2 dvitaškius iš 4 bei realizavo 1 baudos metimą iš 2.

M. Anisimovo sąskaitoje - 7 taškai, 4 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai, 2 blokuoti varžovų metimai, 3 klaidos ir 5 pražangos. Per 16 su puse minutės (16:33) jis pataikė 3 dvitaškius iš 4 bei 1 baudos metimą iš 2.

Sėkmingiausiai svečių gretose rungtyniavo Leo Lyonsas (20 tšk.), Arturas Drozdovas (14 tšk.) ir Malcolmas Delaney (10 tšk.).

24 taškais prie pergalės prisidėjo Chuckas Davisas, 14 - Kalinas Lucasas, 13 - Sammy's Mejia.

Kitose I grupės penktojo turo rungtynėse Liubercų „Triumf“ (Rusija) klubas savo aikštėje 76:66 (18:16, 12:14, 21:22, 25:14) nugalėjo Podgoricos „Budučnost VOLI“ (Juodkalnija) ekipą.

I grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės pralaimėjimai, taškų santykis):

Belgrado „Crvena Zvezda“ (Serbija) - Ulmo „Ratiopharm“ (Vokietija) 78:92

L grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės pralaimėjimai, taškų santykis):

1.Ulmo „Ratiopharm“ (Vokietija)32439:417
2.Kazanės „Unics“ (Rusija)32382:366
3.Stambulo „Galatasaray Medical Park“ (Turkija)23374:337
4.Belgrado „Crvena Zvezda“ (Serbija)23392:429

Europos taurės turnyro nugalėtojas ir kelialapio į ULEB Eurolygą savininkas paaiškės balandžio 13 dieną.