VEF krepšininkai antradienį namuose po pratęsimo 96:103 (30:13, 19:25, 21:29, 20:23, 6:13) nusileido trečią pergalę iškovojusiai, tačiau į trečią poziciją smuktelėjusiai Valensijos „Basket“ (Ispanija) komandai.

D. Zavackas šeimininkams pelnė 11 taškų, po krepšiais atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, trissyk suklydo ir išnaudojo 5 pražangų limitą. Per 39 su puse minutės (39:25) jis prametė dvitaškį, pataikė 3 tritaškius iš 6 bei realizavo abu baudų metimus.

A. Kavaliausko sąskaitoje 8 taškai, 3 sugriebti ir 1 perimtas kamuolys, 3 rezultatyvūs perdavimai, klaida ir 5 pražangos. Per 23 su puse minutės (23:32) vidurio puolėjas iš Lietuvos pataikė 4 dvitaškius metimus iš 8.

29 taškus į svečių krepšį įmetė Earlas Rowlandas, 14 - Kristapas Janičenokas, 12 - Kasparas Berzinis, 11 - Dairis Bertanas.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Justinas Doellmanas (23 tšk.), Pau Ribas ir Bojanas Dubljevičius (po 18 tšk.).

Taip pat trečią pergalę iškovojo ir į antrą vietą J grupėje pakilo Bilbao „Uxue Baket“ (Ispanija) klubas, svečiuose 83:69 (24:15, 30:21, 11:20, 18:13) nugalėjęs Nymburko ČEZ (Čekija) ekipą.

J grupės turnyro lentelė:

1.Rygos VEF (Latvija)532443:404
2.Bilbao „Uxue Basket“ (Ispanija)532394:389
3.Valensijos „Basket“ (Ispanija)532407:407
4.Nymburko ČEZ (Čekija)514370:414

Antrą pergalę penktame ture iškovojo trečią vietą K grupėje užimanti Zelionos Guros „Stelmet“ (Lenkija) komanda su Mantu Česnauskiu. Jau praradę viltis patekti į kitą varžybų etapą „Stelmet“ krepšininkai svečiuose 85:81 (16:26, 23:17, 19:15, 27:20) įveikė grupės autsaiderę Sevilijos „Cajasol“ (Ispanija) ekipą.

Beveik 13 minučių (12:51) žaidusio M. Česnauskio indėlis į pergalę 4 (tritaškiai 0/1, baudos 4/6) taškai, atkovotas kamuolys, 2 rezultatyvūs perdavimai ir klaida.

4.Belgrado „Crvena Zvezda“ (Serbija)422314:337

Europos taurės turnyro nugalėtojas ir kelialapio į ULEB Eurolygą savininkas paaiškės balandžio 13 dieną.