Vienas geriausių rungtynių sezone sužaidęs lietuvis nugalėtojams pelnė 17 taškų, sugriebė ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir triskart prasižengė. Per 24 žaidimo minutes D. Slanina pataikė 3 tritaškius iš 4, 2 dvitaškius iš 3 bei realizavo visus 4 baudų metimus.

30 taškų į svečių krepšį įmetė Donellas Tayloras, 12 - Michele Antonuttis, po 10 - Gregas Brunneris ir Andrea Cinciarinis.

Pralaimėjusiųjų gretose išsiskyrė Gianis Lawalis (25 tšk.), Luigis Datome (22 tšk.) bei Jordanas Tayloras (18 tšk.).

Dešimtą nesėkmę sekmadienį patyrė dešimtą vietą išsaugojęs Žygimanto Jonušo atstovaujamas Kazertos „Juve“ klubas, namuose 80:81 (24:12, 16:25, 11:19, 23:18) nusileidęs į penkioliktą poziciją pakilusiai Bjelos „Angelico“ (4/14) ekipai.

31 minutę aikštelėje praleidusio Ž. Jonušo sąskaitoje 3 (tritaškiai 0/1, dvitaškiai 1/3, baudos 1/2) taškai, 3 atkovoti ir 1 perimtas kamuolys, blokuotas varžovo metimas, 2 klaidos ir 5 pražangos.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose rungtyniavo Jeleelas Akindele (23 tšk.), Stevanas Jelovacas (17 tšk.) ir Marco Mordente (16 tšk.).

17 taškų nugalėtojams pelnė Kevinnas Pinkney, po 15 - Matteo Soragna ir Tayloras Rochestie.

Italijos čempionate pirmauja Varezės „Cimberio“ (15/3) krepšininkai.