Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs A. Kavaliauskas pelnė 17 taškų, po krepšiais atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą prasižengė. Per 24 žaidimo minutes lietuvis pataikė 6 dvitaškius iš 10 ir 5 baudų metimus iš 6.

15 taškų prie pergalės prisidėjo Earlas Rowlandas, 14 - Kristapas Janičenokas, 10 - Willis Danielsas.

Vienas prasčiausių rungtynių sezone sužaidęs D. Zavackas per 22 minutes (22:04) prametė abu tritaškius, sugriebė ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir trissyk prasižengė.

Svečiams 14 taškų pelnė Pavelas Houška, 11 - Vojtechas Hrubanas, 9 - Radoslavas Rančikas.

J grupės turnyro lentelė:

1.Rygos VEF (Latvija)31347:301
2.Valensijos „Basket“ (Ispanija)22304:311
3.Bilbao „Uxue Baket“ (Ispanija)22311:320
4.Nymburko ČEZ (Čekija)13301:331

Ainaro Bagatskio ir Pauliaus Juodžio treniruojama Kijevo „Budivelnik“ (Ukraina) klubas svečiuose 77:75 (16:28, 21:21, 18:16, 22:10) laimėjo prieš Podgoricos „Budučnost“ (Juodkalnija) komandą.

Dainius Šalenga ukrainiečiams per 24 minutes pelnė 4 taškus (0/2 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 1/2 baudos). Kitas krepšininkas iš Lietuvos Michailas Anisimovas nežaidė.