Pirmos varžovės „Rūtos-Universiteto“ krepšininkės turnyro lentelėje rikiuojasi šeštoje vietoje. Šiaulietės per 16 rungtynių yra iškovojusios 6 pergales ir patyrusios 10 nesėkmių. Sostinės krepšininkės vienvaldės turnyro lentelės lyderės su 15 pergalių ir 1 nesėkme.

Šį sezoną abi ekipos tarpusavyje žaidė du kartus. „Kibirkšties-VIČI-IKI“ krepšininkės šventė dvi pergales 77:44 ir 116:74.

Šį sezoną Šiaulių komandos lyderė Santa Okockytė. Gynėja vidutiniškai per vienerias rungtynes pelno po 20 taškų, atlieka po 2,3 rezultatyvaus perdavimo, tačiau suklysta net po 5,2 karto. Baltarusė Lidija Panasiuk įmeta po 15,5 taško ir atkovoja po 7,1 kamuolio, o Sandra Baliutavičiūtė pelno po 14 taškų ir sugriebia po 8,8 kamuolio per rungtynes.

„Visoms savaitgalio rungtynės ruošiamės įprastai. Sunkiai dirbame. Treniruojamės iš visų jėgų“, - teigė po traumos sugrįžtanti „Kibirkšties-VIČI-IKI“ puolėja Indrė Dudėnaitė. - Visoms rungtynėms ruošiamės vienodai, neskirstome varžovių į silpnas ir stiprias. Gerbiame visas, todėl vienodai kausimės tiek mače su Šiauliais, tiek su Klaipėda. „Rūta-Universitetas“ turi kelias lyderes, bandysime jas sustabdyti ir iškovoti pergalę“.

Po sunkios kelios traumos sugrįžusi I. Dudėnaitė jau sužaidė dvejas LMKL rungtynes, per kurias aikštėje iš viso praleido tik 13 minučių ir pelnė 5 taškus. Šį sezoną rezultatyviausiai Lietuvos čempionate žaidžia Mantė Kvederavičiūtė, kuri vidutiniškai renka po 14,5 taško ir atlieka po 1,6 rezultatyvaus perdavimo. Vita Kuktienė įmeta po 11,6 taško ir atkovoja 6,4 kamuolio.

Šeštadienio (sausio 26 d.) varžovės „Fortūnos“ krepšininkės šį sezoną vienintelės įveikė „Kibirkšties-VIČI-IKI“ komanda šalies čempionate. Vilniuje pajūrio komanda šventė pergalę 75:67, tačiau pirmame rate Klaipėdoje stipresnės buvo vilnietės 62:59.

Šio sezono Klaipėdos klubo lyderė prie komandos jau sezono metu prisijungusi legionierė Garkeiva Council. Gynėja iš Jungtinių Amerikos Valstijų vidutiniškai per rungtynes pelno po 19,2 taško ir atlieka po 2,6 rezultatyvaus perdavimo. Po 16,9 taško pelno puolėja Lina Aglinskaitė.

„Labai laukiame rungtynių su Klaipėdos komanda. Tikimės pasiekti revanšą. Komanda labai susikaupusi“, - sakė „Kibirkšties-VIČI-IKI“ žaidėja I. Dudėnaitė. - Padarysime viską, kad „Fortūnos“ komandai nepavyktų antrą kartą mūsų įveikti“.

Šias rungtynes iš Klaipėdos 14.00 val. tiesiogiai transliuos „Sportotv.lt“

Sekmadienį (sausio 27 d,) „Kibirkštis-VIČI-IKI“ keliaus į Prienus, kur vyks LMKL „Žvaigždžių diena“. V. Kuktienė ir M. Kvederavičiūtė dalyvaus „Žvaigždžių“ rungtynėse, Rima Valentienė grumsis tritaškių metimų konkurse, o Lina Pikčiutė - dvejetų konkurse.

Penktadienis, sausio 25 d., 18.00 val.

Vilniaus „Kibirkštis-VIČI-IKI“ - Šiaulių „Rūta-Universitetas“
(Mykolo Romerio universitetas, Ateities g. 20, įėjimas nemokamas).