Patyrę pirmą pralaimėjimą BEKO-LKL, prieniškiai nukrito į antrą vietą. Dabar jos lenkia Kauno „Žalgiris“, kuris yra sužaidęs 5 rungtynėmis mažiau.

Tuo tarpu vis dar be pralaimėjimų Virginijaus Šeškaus auklėtiniai žengia ir Baltijos krepšinio lygoje.

„Prienai“ šioje dvikovoje vertėsi be traumuoto Siimo-Sanderio Vene. Taip pat ekipai negali padėti ir Žygimantas Janavičius, kuris šį sezoną aikštėje nebepasirodys.

Pieno žvaigždės: Gytis Sirutavičius 19, Tyrellas Biggsas 13, Trevonas Hughesas (7 atk. kam.) 12, Vaidas Čepukaitis (6 atk. kam.) 11, Šarūnas Vasiliauskas (5 rez. perd.) 9, Yancy Gatesas (8 atk. kam.) 7.

Prienai: Gediminas Orelikas (12 atk. kam.) 19, Artūras Milaknis ir Arminas Urbutis po 14, Arnas Labuckas 12, Gintaras Kadžiulis 11.

***

Septintą pergalę iškovojo „Šiauliai“ (7-4).

Namuose rungtyniavę Gedimino Petrausko auklėtiniai 106:81 (23:21 28:21 29:16 26:23) nugalėjo „Palangos Triobet“ (0-12).

Mesti iššūkį „Šiauliams“ palangiškiai sugebėjo tik pirmosiomis 16 minučių, kai rezultatas buvo apylygis. Vis tik ir toliau alsuoti šiauliečiams į nugarą „Palangos Triobet“ krepšininkai nesugebėjo ir „Šiauliai“ susikrovė užtikrintą persvarą, kuri leido iškovoti antrą pergalę iš eilės.

Šiauliai: Aurimas Kieža (7/10 dvit., 2/2 trit, 8 atk. kam., 4 per. kam.) 21, Papa Dia (7 atk. kam.) 19, Laurynas Samėnas 12, Vytautas Šulskis (5 atk. kam.) 11, Ovidijus Galdikas (12 min., 5 atk. kam., 5 blk.) 9, Chase'as Simonas (5 atk. kam.) 8, Rolandas Alijevas (5 rez. perd.) ir Vitalijus Liutyčius (5 atk. kam.) po 7.

Palanga Triobet: Parrishas Brownas (9 atk. kam., 5 rez. perd.) 22, Modestas Kumpys (5 atk. kam.) 18, Mantas Mockevičius 14, Ryanas Olanderis 8.

***

Pergalę iškovojo ir Kėdainių „Nevėžio“ (6-7) krepšininkai, namuose 78:55 (20:7 18:12 20:20 20:16) įveikę Vilniaus „Sakalus“ (3-10).

Aikštės šeimininkai savo pranašumą įrodė jau pirmame kėlinyje, kai buvo įgiję 17 taškų persvarą (20:3). Vis dėlto, pasibaigus pirmajam kėliniui, jų atsilikimas buvo 13 taškų (7:20). Iki 19 taškų jis buvo padidintas per antrąjį kėlinį (38:19). Per likusias 20 minučių „Sakalai“ panaikinti savo atsilikimo nesugebėjo.

Nevėžis: Tomas Černeckis (3/3 dvit., 4/5 trit.) 18, Vytenis Jasikevičius (10 atk. kam.) 14, Tony Bishopas (10 atk. kam.) 11, Darius Šilinskis (8 atk. kam.) 10, Šarūnas Kulevičius, Rolandas Jakštas ir Paulius Semaška (5 rez. perd.) po 7.

Sakalai: Justas Sinica (7 atk. kam.) 17, Žygimantas Šeštokas 13, Rolandas Matulis (7 atk. kam.) 12, Jokūbas Gintvainis (5 rez. perd.) 10.