Donato Motiejūno atstovaujamas Hjustono „Rockets“ klubas svečiuose rezultatu 95:105 (18:31; 34:28; 17:24; 26:22) nusileido Indianos „Pacers“ komandai.

D. Motiejūnas aikštelėje praleido tik 1 minutę, per kurią spėjo pelnyti 2 taškus (1/1 dvitaškiai) ir kartą prasižengti.

Rezultatyviausias Hjustono komandoje buvo Omeras Asikas, pelnęs 22 taškus. Turkas taip pat atkovojo 12 po krepšiais atšokusių kamuolių. Po 17 taškų surinko Jamesas Hardenas (7 rez. perd.) ir Carlosas Delfino, 16 - Chandleris Parsonas.

Nugalėtojus į pergalę vedė Paulas George'as, kurio sąskaitoje 31 taškas (7/10 tritaškiai). 20 taškų pridėjo Davidas Westas (11 atk. kam. ir 7 rez. perd.), 15 - George'as Hillas.

Dviejų lietuvių - Jono Valančiūno ir Lino Kleizos - atstovaujama Toronto „Raptors“ komanda patyrė dar vieną pralaimėjimą po pratęsimo. Šį kartą Kanados klubas svečiuose rezultatu 101:108 (28:20; 32:23; 13:29; 23:24; 5:12) nusileido Filadelfijos „76ers“ krepšininkams.

J. Valančiūnas dėl traumos nerungtyniavo, o L. Kleiza trenerio sprendimu aikštelėje nepasirodė.

„Raptors“ klubo gretose sėkmingiausiai rungtyniavo po 18 taškų pelnę Edas Davisas, Alanas Andersonas ir Terrence'as Rossas.

Nugalėtojams 33 taškus pelnė ir 14 rezultatyvių perdavimų atliko Jrue Holiday. Jam puikiai talkino 27 taškus surinkęs ir 14 kamuolių atkovojęs Thaddeusas Youngas.

Įspūdingą pergalę šventė Čikagos „Bulls“ krepšininkai varžovų aikštelėje po pratęsimo palaužę Bostono „Celtics“ komandos pasipriešinimą. Rungtynės baigėsi rezultatu 100:99 (23:19; 22:20; 22:22; 20:26; 12:11).

Pergalingus taškus iki pratęsimo pabaigos likus žaisti 3.1 sekundės griūdamas pelnė italas Marco Belinellis.

Čikagos gretose net šeši krepšininkai surinko dviženklį taškų skaičių: Richardas Hamiltonas - 20, Carlosas Boozeris (20 atk. kam.) - 19, Joakimas Noah (13 atk. kam.) - 14, Jimmy Butleris - 13, Nate'as Robinsonas - 11, Marco Belinellis - 10.

Pralaimėjusiems 30 taškų pelnė ir 7 rezultatyvius perdavimus atliko Rojanas Rondo. 16 taškų pridėjo Kevinas Garnettas, 13 - Paulas Pierce'as, 10 - Brandonas Bassas.

Pergalę taip pat po pratęsimo iškovojo ir Oklahomos „Thunder“ krepšininkai svečiuose rezultatu 117:114 (30:22; 23:24; 28:26; 24:33; 12:9) įveikę Dalaso „Mavericks“ klubą.

Rezultatyviausias karjeros rungtynes sužaidė „Thunder“ komandos lyderis Kevinas Durantas. Jis pelnė net 52 taškus (13/31 metimai iš žaidimo, 21/21 baudos). Jis pratęsimo metu surinko net 9 iš komandos 12 pelnytų taškų.

33 taškais prie pergalės prisidėjo Russellas Westbrookas, po 11 taškų surinko Serge'as Ibaka (14 atk. kam.) ir Kevinas Martinas.

Dalaso komandos gretose sėkmingiausiai pasirodė 29 taškus pelnęs Vince'as Carteris. Po 18 taškų surinko Dirkas Nowitzkis (9 atk. kam.) ir O.J. Mayo (7 rez. perd.). 15 taškų pridėjo Darrenas Collisonas (6 rez. perd.), po 10 - Elton Brand (13 atk. kam.) ir Mike'as Jamesas.

Kiti rezultatai:

Šarlotės „Bobcats“ 106:100 (28:28; 29:17; 19:26; 30:29) Orlando „Magic“

Atlantos „Hawks“ 89:94 (29:29; 20:20; 25:25; 15:20) Bruklino „Nets“

Sakramento „Kings“ 69:85 (14:18; 16:24; 17:18; 22:25) Memfio „Grizzles“

„Golden State Warriors“ 88:95 (26:19; 21:27; 26:32; 15:17) San Antonijaus „Spurs“

Vašingtono „Wizzards“ 112:108 (19:19; 26:31; 35:37; 32:21) Denverio „Nuggets“