Be to, gynėjas iš Lietuvos per 26 minutes perėmė kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sykį prasižengė ir išprovokavo 3 pražangas.

„Bešiktaš“: Curtisas Jerrellsas 17, Gašperas Vidmaras 14, Damiras Markota 13 (8 atk. kam.), Danielis Ewingas 9 taškai.

„Regal Barcelona“: Ante Tomičius 15 (5 atk. kam.), Erazemas Lorbekas 11, Šarūnas Jasikevičius ir Pete'as Mickaelas po 9 taškus.

„Real“ ekipai teko paplušėti, kad iškovotų pergalę Malagoje

Eilinę pergalę E grupėje iškovojo Madrido „Real“ (4-0) klubas, kuriam atstovauja Martynas Pocius. Išvykoje Ispanijos vicečempionai 72:64 (19:16, 11:20, 13:14, 29:14) įveikė kitą Ispanijos ekipą - Malagos „Unicaja“ (1-3).

Rungtynių pradžioje įgytą šiokį tokį pranašumą „Real“ ekipa iššvaistė antrame kėlinyje, kurį pralaimėjo 11:20. Negana to, po trijų kėlinių „Unicaja“ komanda vis dar pirmavo 7 taškais (50:43).

Madrido ekipa išsigelbėjo per paskutines dešimt minučių, kurias laimėjo 29:14 ir iškovojo sudėtingą pergalę.

M. Pocius prie pergalės per mažiau nei 3 minutes prisidėjo 4 taškais (2/2 dvitaškiai). Jis dar vieną kartą prasižengė.

„Unicaja“: Krunoslavas Simonas 16, Franas Vazquezas 12, Andy Panko ir Luka Žoričius po 10 taškų.

„Real“: Rudy Fernandezas 15, Sergio Rodriguezas 14, Jaycee Carrollas 9, Sergio Llullas 8 (5 rez. perd.),... Martynas Pocius 4 taškai.

„Anadolu Efes“ klubas antroje mačo pusėje palaužė „Brose Baskets“ ekipos pasipriešinimą

Kitose E grupės rungtynėse Stambulo „Anadolu Efes“ (3-1) komanda svečiuose rezultatu 76:94 (27:23, 19:24, 13:18, 17:29) įrodė pranašumą prieš Bambergo „Brose Baskets“ (0-4) krepšininkus.

Susitikimą sėkmingiau pradėjo „Brose Baskets“ komanda, kuri pirmą ketvirtį baigė - 27:23.

Antrame kėlinyje aikštės šeimininkai toliau sėkmingai didino persvarą, tačiau visgi Jordano Farmaro vedamas Turkijos klubas atsitiesė ir sušvelnino rezultatą 47:46.

Antrą kvėpavimą įgijusi „Anadolu Efes“ ekipa netrukus savo persvarą padidino iki dviženklės ir vokiečiams varžovų pasivyti nepavyko.

„Brose Baskets“: Boštjanas Nachbaras 19, Sergerio Gipsonas 16, Maikas Zirbesas 15 taškų.

„Anadolu Efes“: Saša Vujačičius 17 (8 atk. kam.), Jordanas Farmaras 15 (7 rez. perd.), Duško Savanovičius 14, Jamonte Lucasas 13 (5 rez. perd.), Semihas Erdenas 12, Keremas Tunčeri 11, Stanko Baračas 10 taškų.