R. Šiškauskas pelnė 23 taškus, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Rimtą paraišką pasiekti pergalę TPA Kaišiadorys pateikė rungtynių starte. Spurtas 11:0 nekėlė abejonių šio susitikimo favoritu. Įsibėgėjus kėliniui „Plastenos“ vyrai atrado savąjį žaidimą. Vienu metu sumažinę skirtumą iki dviejų taškų (18:20), šeimininkai po pirmo kėlinio varžovams leido džiaugtis ne itin didelia persvara - 21:26.

Antro kėlinio pradžioje Kaišiadorių komanda pamažu didino atotrūkį, o artėjant ilgajai pertraukai svečiai „iššovė“ - 49:33.

Kaišiadorių ekipa mačo baigtį nusprendė vos prasidėjus trečiam kėliniui. Skylėtą šeimininkų gynybą draskė komandinis svečių žaidimas. Įspūdingu skirtumu (39:13) laimėtas trečias kėlinys paskutinį ketvirtį pavertė tik formalumu. Tuo pasinaudojusiems šeimininkams iki finalo sirenos pavyko sušvelninti nepadoriai didelį (42 tšk.) varžovų pranašumą.

„Plastena“: G. Vartavičius 32 (13 atk. kam., 39 naud. bal.), G. Arelis 15, N. Černis 12 taškų.

TPA Kaišiadorys: N. Čėsna 25 (35 naud. bal.), R. Šiškauskas 23 (11 atk. kam., 8 rez. perdav., 41 naud. bal.), A. Kavaliauskas 14 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (14)