Nors pergalė pasiekta pakankamai dideliu skirtumu, tačiau rungtynės klaipėdiečiams nebuvo itin lengvos. Po pirmo kėlinio „Neptūnas“ vis dar turėjo 5 taškų deficitą (17:22).

Vis dėlto iniciatyvą į savo rankas Kazio Maksvyčio auklėtiniai paėmė jau antrame kėlinyje, kai atsilikimą pavertė persvara (44:38).

Po ilgosios pertraukos kurį laiką žaidimas vyko apylygiai, tačiau ketvirtas kėlinys sėkmingai žaidusiems klaipėdiečiams buvo tik formalumas - „Neptūnas“ iškovojo pergalę (81:65).

„Neptūnas“ turnyro lentelėje užima trečią vietą, o „Lietkabelis“ tarp dvylikos komandų žengia aštunta.

Rezultatas

„Lietkabelis“ (5-7) - „Neptūnas“ (9/3) - 65:81 (22:17, 16:27, 10:13, 17:24).

„Lietkabelis“: Edgaras Ulanovas 18 (8 atk. kam.), Darius Griškėnas 14 (5 atk. kam.), Tauras Jogėla 12, Mindaugas Kupšas 9 taškai (7 atk. kam.).

„Neptūnas“: Deividas Gailius 19, Giedrius Gustas 12, Laurynas Mikalauskas 11 (9 atk. kam.), Evaldas Dainys 10, Valdas Vasylius ir Rashaunas Broadusas po 9 taškus.