Barselonos klubas varžovams išsiveržti į priekį nebuvo leidęs nė minutei, nors "Olympiacos" ir buvo priartėję, tačiau persverti rezultatą savo naudai graikams nepavyko.

Šarūnas Jasikevičius per 10 ant parketo praleistų minučių pelnė 10 taškų (3/6 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 1/1 baudos), perėmė 1 kamuolį, kartą suklydo bei išprovokavo pražangą.

Martynas Gecevičius rungtyniavo 5 minutes, per kurias nepataikė vienintelio mesto tritaškio, spėjo atlikti rezultatyvų perdavimą, kartą suklysti bei užsidirbti pražangą.

"FC Regal Barcelona": Ante Tomičius 15 (12 atk. kam.), Pete Mickaelis 12, Victoras Sada, Marcelinho Huertas ir Šarūnas Jasikevičius po 10 taškų.

"Olympiacos": Giorgios Printezis 14, Pero Antičius ir Vassilis Spanuolis po 9 taškus.

Sienos "Monetpaschi" ekipa Eurolygos TOP-16 etape buvo priversta paprakaituoti dėl pergalės prieš Maskvos srities "Chimki" krepšininkus - 82:76 (20:27, 19:14, 21:14, 22:16).

Italijos klubas priešininkus buvo priverstas vytis didžiąją rungtynių dalš, tačiau trečiajame ketvirtyje "Montepaschi" pradėjo lipti "Chimki" žaidėjams ant kulnų, o netrukus įgijo trapų, bet pergalei pakankamą pranašumą.

"Montepaschi": Bobby Brownas 20 (6 kld.), Tomas Ressas 16 (10 atk. kam.) , Matthew Jenningas 12, Viktoras Sanikidze 11 (9 atk. kam.), Davidas Mossas 10 taškų.

"Chimki": Kelvinas Riversas 13, Krešimiras Lončaras 12, Sergejus Monia ir Paulas Davisas po 11, Zoranas Planiničius 10 taškų (7 rez. perd.).