Primename, kad pirmojo rato mače Rusijoje vilniečiai buvo sutriuškinti dar skaudžiau - net 48:75.

Sekmadienio dvikovoje lygi kova tęsėsi tik pirmus du kėlinius, po kurių 44:43 priekyje buvo Dariaus Maskoliūno auklėtiniai, tačiau per likusius du ketvirčius jie iš viso tesukrapštė vos 19 taškų ir nebesugebėjo pasipriešinti savo varžovams.

Rungtynių eiga:

Pirmojo kėlinio pirmosios minutės nebuvo rezultatyvios. Nors Renaldas Seibutis jau pačioje kėlinio pradžioje atidarė savo ir „Lietuvos ryto“ sąskaitą, tačiau abejoms ekipos rinkti taškus buvo sunku. Vis dėlto „Spartak“ tai darė kiek sėkmingiau ir įgijo 7 taškų pranašumą - 22:15. Vilniečiai į tai atsakė savo sėkmingo žaidimo atkarpa ir atsilikimą sumažino iki dviejų taškų - 24:26.

Antrojo kėlinio pradžia Lietuvos vicečempionams buvo kur kas sėkmingesnė. Jie ne tik persvėrė rezultatą, bet ir įgijo 9 taškų pranašumą - 37:28. To pranašumo ilgai išlaikyti nepavyko, nes „Spartak“ priversdavo savo varžovus klysti ir net buvo vėl išsiveržę į priekį. Galiausiai kėlinys baigėsi minimalia aikštės šeimininkų persvara - 44:43.

Po ilgosios pertraukos D. Maskoliūno auklėtiniams pulti ir vėl sekėsi sudėtingai. Praėjus daugiau nei 7 minutėms jie buvo pelnę vos 6 taškus. Nors „Spartak“ puolime taip pat nežibėjo, tačiau persvara buvo jų rankose - 56:50. Būtent 6 taškai ekipas skyrė ir pasibaigus kėliniui - 62:56.

Ketvirtasis kėlinys vilniečiams prasidėjo tragiškai. Dar neįpusėjus jam jų deficitas išaugo iki 15 taškų - 56:71. Visą tą laiką jie nepajėgė įmesti nė taško. Tuo metu Rusijos ekipa rungtyniavo kur kas sėkmingiau bei vilniečiams nepaliko šansų - „Lietuvos rytas“ patyrė pralaimėjimą 63:83.

„Lietuvos rytas“: Janis Blumas 15, Leonas Radoševičius 13, Dejanas Ivanovas 11 (5/6 dvitaškiai, 9 atk. kam.), Mindaugas Katelynas 6 (3/3 dvitaškiai), Simas Buterlevičius 5, Renaldas Seibutis ir Nemanja Nedovičius po 4, Artūras Jomantas 3, Eimantas Bendžius 2 taškai. Steponas Babrauskas (18 min.), Deividas Dulkys (7 min.) ir Predragas Samardžiskis (4 min.) taškų nepelnė.

„Spartak“: Zackary Wrightas 23 (9/11 dvitaškiai, 7 atk. kam., 7 rez. perd.), Janis Strelniekas 16, Loukas Mavrokefalidis 15, Vladimiras Dragičevičius 12, Joshua Carteris 10, Jaroslavas Koroliovas 4, Nikita Kurbanovas 3 taškai.