Pirmoji rungtynių pusė vyko ganėtinai apylygiai, nors klaipėdiečiai didžiąją laiko dalį turėjo persvarą savo rankose.

Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje, kai "Neptūnas" laimėjo atkarpą rezultato 20:5 ir prieš tai turėtą pergalę padidino beveik perpus. Nuo to klaipėdiečių pranašumas dar padidėjo, tačiau ketvirtajame kėlinyje "Juventus" vis mažino savo atsilikimą ir po 17:0 spurto sumažino atsilikimą iki 9 taškų (80:89).

"Neptūno" ekipoje šį sezoną debiutavęs Valdas Vasylius per 20 minučių pelnė 17 taškų (4/7 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 6/7 baudos) ir atkovojo 7 kamuolius.

Nesėkmingai šios rungtynės susiklostė "Juventus" gynėjui Aidui Viskontui. Krepšininkas trečiojo kėlinio pabaigoje patyrė traumą, po kurios į aikštę nebegrįžo.

"Neptūnas": Deividas Gailius 21 (4/6 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai), Marius Runkauskas 18, Valdas Vasylius 17, Evaldas Dainys 13, Rashaunas Broadusas 9, Laurynas Mikalauskas 7 taškai.

"Juventus": Arvydas Čepulis 21 (4/5 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai), Karolis Petrukonis (11 atk. kam.) ir Laimonas Kisielius (3/4 tritaškiai) po 13, Darrickas Leonardas 11, Darius Gvezdauskas 9, Nerijus Varnelis 7 taškai.