15 taškų nugalėtojams pelnė Leo Lyonsas, 12 - M. Anisimovas, po 8 - Malcolmas Delaney ir Frankas Robinsonas.

Per 21 minutę M. Anisimovas pataikė 5 dvitaškius iš 6 ir abu baudų metimus. Be to jis po krepšiais atkovojo 4 kamuolius, dusyk suklydo ir prasižengė 4 kartus.

22 minutes žaidusio D. Šalengos iundėlis į pergalę - 4 (tritaškiai 0/2, dvitaškiai 2/3) taškai, 4 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas ir klaida.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidęs D. Songaila į svečių krepšį įmetė 28 taškus, po krepšiais atkovojo 13 ir perėmė 1 kamuolį bei po 3 kartus suklydo ir prasižengė. Per 34 minutes lietuvis pataikė 13 dvitaškių iš 19 ir abu baudų metimus.

8 taškus pralaimėjusiems pelnė Aleksandras Lipovyjus, 6 - Vojdanas Stojanovskis.

Šešioliktąją pergalę 21-osiose rungtynėse iškovojo antrąją vietą užimantis Mariupolio "Azovmaš" klubas, kuriame nebuvo registruotas Simonas Serapinas, namuose 90:86 (22:26, 21:21, 26:21, 21:18) įveikęs autsaiderį Kijevo "Kyiv" (5/18) penketuką.

Trečiąją poziciją superlygoje užima Zaporožės "Ferro-ZNTU" (17/6) krepšininkai.

Čerkasų "Čerkaski Mavpy" (10/12) komanda su Tomu Delininkaičiu lieka devinta, Audriaus Prakuraičio treniruojama Dnieprozeržinsko "Dnipro-Azot" (8/12) ekipa - vienuoliktojoje pozicijoje, o Valdemaro Chomičiaus vadovaujamas Dniepropetrovsko "Dnipro" (6/15) klubas - lieka dvyliktas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)