Kauno „Žalgirio“ klubą pasiekė šeimynos, auginančios negalią turintį sūnų, prašymas. Sūnus Lukas yra didelis krepšinio ir „Žalgirio“ fanas, jo svajonė – turėti „Žalgirio“ sportinį kostiumą.

Būtent šią svajonę „Žalgiris“ ir pasistengė išpildyti, tačiau tuo neapsiribojo. Visa Luko šeimyna buvo pakviesta į „Žalgirio“ rungtynes su Stambulo „Anadolu Efes“. Prieš rungtynes tėvelių lydimas Lukas nieko neįtardamas atėjo prie aikštelės. Ten jį pasitiko komandos kapitonas Paulius Jankūnas ir Lukui įteikė jo taip trokštą kalėdinę dovaną.

Pasak Luko mamos, jaunasis „Žalgirio“ gerbėjas tiesiog gyvena krepšiniu. Šeimyna stengiasi kuo dažniau, pagal galimybes, atvykti į rungtynes „Žalgirio“ arenoje. Kasmet savo norus fondui „Algojimas“ siunčiantis Lukas juos visada susieja su krepšiniu. Anksčiau per Kalėdas buvo išpildyta kita svajonė – jis dovanų gavo kamuolį su Lino Kleizos parašu.

Prie dar vienos svajonės išsipildymo asmeniškai prisidėjo ir „Žalgirio“ puolėjas Mindaugas Kuzminskas. Jis aštuoniolikmetei Ernestai iš Pakruojo rajono padovanojo bilietus į Eurolygos rungtynes. Savo ruožtu „Žalgirio“ klubas Ernestai įteikė ir kalėdinę dovaną – marškinėlius su visų žalgiriečių parašais.

Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubas jau ne pirmus metus iš eilės sėkmingai tiesia ranką gerumui, vykdydamas įvairius socialinius projektus, apjungęs juos po „Žalia galia“ ženklu. Projektas „Žalia galia“ siekia skatinti bendravimą, toleranciją, tarpusavio supratimą, siekį tobulėti, pasitikėjimą savimi ir kuo sėkmingesnę jaunimo integraciją į visuomeninį gyvenimą.