Pirmus taškus pelnė Panevėžio žaidėjas Tauras Jogėla (2:0), bet toliau vyko lygi kova, tarsi, ant sūpynių (2:3, 6:5). Netrukus „Lietkabelis“ pabėgo 5 taškais (10:5), bet vilniečiai pasivijo varžovus ir persvėrė santykį (16:20). Po pirmų 10 minučių „Lietuvos rytas“ pirmavo tik minimalia persvara - 22:23.

Antrame ketvirtyje tęsėsi atkaklus mūšis, nors visą laiką nežymia taškų persvara pirmavo svečiai iš sostinės (28:32, 35:40, 41:47).

Trečiame kėlinyje Lietuvos ryto krepšininkai nutarė baigti juokauti ir spurtavo. Pradžioje vilniečiai skirtumą didino pamažu (41:51, 46:56), bet vėliau panevėžiečių deficitas nuolat tik didėjo (50:64, 52:71). Po 30 minučių žaidimo Vilniaus klubas pirmavo jau solidžiai 52:78. Šią 10 minučių atkarpą vilniečiai laimėjo net 33:12.

Paskutinis ketvirtis buvo tik formalumas. Kėlinio viduryje „Lietuvos rytas“ jau triuškino aikštės šeimininkus (54:100). Šalies vicečempionai iškovojo įtikinamą pergalę 114:66 ir turnyro lentelėje užima trečią vietą. „Lietkabelis“ smuktelėjo į septintą poziciją.

Rezultatas:

„Lietkabelis“ (5/5) - „Lietuvos rytas“ (4/1) - 66:114  (22:23, 19:24, 12:33, 13:34).

„Lietkabelis“: Tauras Jogėla 18 (4 atk. kam., 2 rez. perdav.), Karolis Babkauskas 12, Kasparas Vecvagaras 11, Arnas Butkevičius 10, Kasparas Ciprussas 7, Mindaugas Kupšas 6, Martynas Andriukaitis 2 taškai. Vidas Ginevičius, Adomas Drungilas ir Lukas Aukštikalnis taškų nepelnė.

„Lietuvos rytas“: Leonas Radoševičius 23 (6 atk. kam.), Mindaugas Katelynas 15 (4 rez. perdav.), Dovydas Redikas ir Dejanas Ivanovas (9 atk. kam., 4 rez. perdav.) po 13, Janis Blūmas 11 (4 atk. kam.), Simas Buterlevičius 10 (4 atk. kam.), Artūras Jomantas ir Predragas Samardžiskis po 7, Deividas Dulkys 5 (3 atk. kam., 3 rez. perdav.), Renaldas Seibutis (5 rez. perdav.) ir Eimantas Bendžius po 4, Steponas Babrauskas 2 taškai. Nemanja Nedovičius neregistruotas.