Po 16 taškų prie pergalės prisidėjo Siimas-Sanderis Vene bei Arminas Urbutis.

Po 15 taškų pelnė Gediminas Orelikas ir Artūras Valeika, 13 - Gintaras Kadžiulis, 12 - Paulius Ivanauskas, 11 - Arnas Labuckas.

Svečių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Edvinas Šeškus (11 tšk.), Edvinas Jezukevičius bei Ignas Ramašauskas (po 10 tšk.).

„Prienų“ krepšininkai nuo pat mačo pradžios šturmavo varžovų krepšį. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai neturėjo problemų puolime - per pirmas dešimt minučių jie pelnė 26 taškus, vilniečiams leido įmesti tik 8 ir pirmavo dviženkliu skirtumu.

Antrame ketvirtyje „Prienų“ komandos pranašumas tik dar labiau išryškėjo. Šeimininkai nemažino tempo ir vis tolo, o „Sakalų“ žaidimas buvo bedantis. Prasidėjus didžiajai pertraukai „Prienai“ buvo priekyje - 61:32. Antra dvikovos dalis buvo tik formalumas.

Kitame pasibaigusiame LKL antradienio mače Panevėžio „Lietkabelis“ savo aikštelėje rezultatyviame mače 116:102 (32:27, 26:20, 27:31, 31:24) įveikė Utenos „Juventus“ krepšininkus.

Nugalėtojams Arnas Butkevičius pelnė 29 taškus, Mindaugas Kupšas - 16, Karolis Babkauskas - 14, Kasparas Ciprussas - 12, Adomas Drungilas - 11, Martynas Andriukaitis - 10.

Uteniškių gretose rezultatyviausiai žaidė Nerijus Varnelis (26 tšk.), Darius Gvezdauskas (19 tšk.), Aidas Viskontas (17 tšk.), Karolis Petrukonis (13 tšk.) bei Paulius Morkeliūnas (11 tšk.).

"Juventus" nesėkmę dar labiau apkartino pirmajame kėlinyje patirta Laimono Kisieliaus trauma. Paskutinėmis ketvirčio sekundėmis puolėjas susižeidė čiurną ir aikštelėje daugiau nepasirodė, - rašo utenosjuventus.lt.

Rezultatyviose rungtynėse sužaidus tris minutes A. Viskonto tikslių metimų serijos dėka svečiai iškart atitrūko į priekį - 16:7. Visgi fantastiškai iš toli pataikę aikštės šeimininkai ne tik išlygino rezultatą, bet ir persvėre jį savo naudai - 32:27.

Antrame kėlinyje Panevėžio komandos snaiperiai ir toliau įspūdingai atakavo iš toli, todėl skirtumas ėmė augti. Tauro Jogėlos ir Adomo Drungilo tikslių atakų dėka įpusėjus susitikimui „Juventus“ deficitas jau buvo dviženklis - 47:58.

Trečią ketvirtį jau svečiai iš Utenos pradėjo Dariaus Gvezdausko ir Nerijaus Varnelio inicijuotu spurtu 15:5 ir iš turėtos dviženklės varžovų persvaros teliko vos taškas - 62:63.

Vos prasidėjus lemiamam ketvirčiui „Lietkabelis“ vėl susigrąžino dviženklį pranašumą (89:78) ir šventė galutinę pergalę.

Trečiame antradienio mače Klaipėdos „Neptūnas“ savo aikštėje laimėjo prieš Pasvalio „Pieno žvaigždes“ 89:72 (26:18, 16:14, 22:16, 25:24). Klaipėdiečiai iškovojo šeštą pergalę, o pasvaliečiai patyrė šeštą nesėkmę.

Uostamiesčio ekipai Rashaunas Broadusas pelnė 22, Martynas Mažeika ir Laurynas Mikalauskas - po 15, Davidas McClure'as - 14 (9 atk. kam.), Marius Runkauskas - 8 taškus.

Pieno žvaigždžių klube išsiskyrė Trevonas Hughesas (29 tšk., 7 atk. kam.), Tyrellas Biggsas (14), ir Evaldas Kairys su Gyčiu Sirutavičiumi (po 6 tšk.).

Dvylikos ekipų LKL turnyro lentelėje antrą vietą užima visas keturias pergales iškovojęs bei čempiono titulą ginantis Kauno „Žalgiris“, trečiojoje pozicijoje - tris mačus iš keturių laimėjęs šalies vicečempionas Vilniaus „Lietuvos rytas“.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, laimėtų rungtynių procentas):