Trečiajame kėlinyje sužaidus keturias minutes aikštės šeimininkai dar buvo priekyje (56:48), tačiau puikiai veikusios aikštės gynybos bei greitų tikslių atakų dėka „Juventus“ surengė spurtą 15:0 ir šiek tiek atitrūko - 63:56.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniu „Palangos“ komanda sumažino atsilikimą iki trijų taškų (65:68), tačiau dvitaškius pataikė Darius Gvezdauskas ir Laimonas Kisielius, o svečiai vėl nutolo - 72:65. Paskutinėmis mačo minutėmis situaciją aikštelėje kontroliavo Utenos komanda, kuri ir iškovojo pergalę rezultatu 81:73.

Aikštės šeimininkų gretose pasižymėjo Mantas Mockevičius (28 tšk.) bei Evaldas Lengvinas ir Modestas Kumpys (po 13 tšk.).

„Juventus“ komandai 14 taškų surinko Karolis Petrukonis (9 atk. kam.), 13 - Nerijus Varnelis (7 atk. kam.), 12 - Aidas Viskontas, 11 - Arvydas Čepulis (baudos 6/6), po 9 - Darius Gvezdauskas ir Laimonas Kisielius, 5 - Darrickas Leonardas, po 4 - Gintautas Matulis ir Paulius Morkeliūnas.

V-ajame taurės turnyro etape „Juventus“ susitiks su Šiaulių „Šiaulių“ klubu, o sėkmės atveju dar kitu jo varžovu būtų Pasvalio „Pieno žvaigždės“.

Pasvaliečiai antradienį namuose 89:68 (23:20, 24:15, 20:16, 22:17) antrą kartą nugalėjo
antrojoje pagal pajėgumą šalies lygoje NKL žaidžiančius „Statybos“ vyrus ir žengė į pusfinalį.

Pirmąją komandų dvikovą Vilniuje rezultatu 83:72 taip pat laimėjo „Pieno žvaigždės“.