Pirma rungtynių dalis „Olympiakos“ klubui nesiklostė itin sėkmingai ir graikai po dviejų kėlinių turėjo vos 3 taškų pranašumą (40:37).

Vis dėlto jiems pavyko trečiame kėlinyje laimėti atkarpą 24:11 bei pasididinti savo pranašumą iki 16 taškų. „Olympiakos“ krepšininkai iškovojo šeštą pergalę iš eilės (84:62).

Martyno Gecevičiaus indėlis į pergalę - 3 taškai (0/1 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai), 2 atkovoti kamuoliai, 1 klaida, 1 asmeninė ir 1 išprovokuota pražanga per 9 minutes.

Eurolygos D grupėje taip pat varžosi ir Kauno „Žalgiris“.

„Olympiakos“: Vassilis Spanoulis 14 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Stratos Perperoglou 12 (6 rez. perd.), Giorgios Printezis 11 (7 atk. kam.) , Kyle'as Hinesas 10 (5/6 dvitaškiai, 5 atk. kam.), Joshas Powellas 9 (4/5 dvitaškiai, 5 atk. kam.),... Martynas Gecevičius 3 taškai.

„Cedevita“: Vlado Ilievski 14, Bracey Wrightas 11, Predragas Šuputas 9 taškai.

Tris kėlinius pirmavę K.Kemzūros auklėtiniai - susimovė

Kęstučio Kemzūros treniruojama Gdynės „Asseco Prokom“ (1-8) komanda pirmavo iki pat 33-ios rungtynių minutės, tačiau tuomet Lenkijos čempionų žaidimas sugriuvo ir jie Eurolygos B grupės rungtynėse savo aikštėje 73:89 (19:15 23:20 23:25 8:29) nusileido Tel Avivo „Maccabi Electra“ ekipai (7-2).

Didžiąją rungtynių dalį sėkmingai žaidę lenkai, lengvai iššvaistė savo persvarą, lemiamą ketvirtį pralaimėjo rezultatu 8:29 ir patyrė aštuntą nesėkmę per devynis žaistus Eurolygos turus.

„Asseco Prokom“: Rašidas Mahalbašičius 14 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Jerelas Blassingame'as (7 rez. perd., 4 kld.) ir Mateuszas Ponitka po 13, Lukaszas Koszarekas (5 rez. perd.) ir Ryanas Richardsas po 10 taškų.

„Maccabi Electra“: Ricky Hickamanas 20, Lioras Eliyahu 16 (5 rez. perd.), Yogevas Ohayonas 14 (4 rez. perd., 4 kld.), Davidas Loganas 12 (4 klaid.), Shawnas Jamesas 10 taškų.

Kitose B grupės rungtynėse Berlyno ALBA klubas namuose pralaimėjo Malagos „Unicaja“ ekipai 63:74 (18:14, 17:22, 16:23, 12:15).

Kantu klubas netikėtai įveikė be R.Fernandezo žaidusią „Real“ ekipą

Netikėtą pergalę A grupės rungtynėse pasiekė Kantu „Mapooro“ (6-3) ekipa, namuose 76:70 (20:18 22:17 13:21 21:14) įveikusi Madrido „Real“ (3-6) komandą su Martynu Pociumi.

Ši pergalė išsaugojo „Mapooro“ krepšininkams šansus patekti į TOP-16 etapą. Tam italams reikia tikėtis, kad Liublianos „Union Olimpija“ sukluptų bent kartą per dvi likusias rungtynes.

M. Pocius „Real“ ekipai, žaidusiai be pagrindinio atakuojančio gynėjo - Rudy Fernandezo, per 19 minučių pelnė 5 taškus (0/2 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 2/2 baudos), prarado kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir išprovokavo pražangą.

„Mapooro“: Manučaras Markoišvilis 23 (3/12 dvitaškiai, 6 atk. kam., 5 klaid.), Jonathanas Tabu 14 (1/7 dvitaškiai, 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Maartenas Leunenas 11, Marco Cusinas 10 (5/6 dvitaškiai, 7 atk. kam.), Alexas Tyusas-Cecchini 9 taškai (6 atk. kam.).

„Real“: Jaycee Carrollas 24 (6/7 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai) 24, Sergio Llullas 17, Felipe Reyesas 11 (10 atk. kam.),... Martynas Pocius 5 taškai.