Mūsiškiai patyrė trečią nesėkmę, o žydai iškovojo antrą pergalę. Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus 10 sekundžių prieniškiai buvo atsilikę sau palankiu 10 taškų deficitu (89:79) ir turėjo kamuolį savo rankose, bet lygioje vietoje paslydęs Gediminas Orelikas prarado kamuolį, o „Hapoel“ krepšininkas Courtney Fellsas pataikė tritaškį paskutinę sekundę - 92:79.

Po savaitės lemiamas grupės rungtynes „Prienų“ krepšininkai namuose žais su Kijevo „Budivelnik“ komanda. Norint patekti į kitą etapą prieniškiams reikės atsirevanšuoti varžovams ne mažesniu, kaip 27 taškų skirtumu už nesėkmę Kijeve rezultatu 57:84.

Rungtynės

Dvikovą tritaškiu pradėjo aikštės šeimininkai (3:0), bet Gediminas Orelikas metimu iš po krepšio sušvelnino skirtumą (3:2). Netrukus Artūras Milaknis tolimu metimu išlygino rezultatą (5:5). Kurį laiką vyko lygi ir atkakli kova (9:8). Nors po kelių mūsiškių klaidų „Hapoel“ krepšininkai atitrūko (13:8), Prienų komanda pasivijo varžovus (13:12). Žydų ekipa vėl pabėgo 18:12, o svečiai iš Lietuvos vėl lipo priešininkams ant kulnų (18:15). Jeruzalės klubas vėl spurtavo (23:16), bet iki kėlinio pabaigos „Prienai“ sumažino skirtumą - 25:21.

Nors antrą ketvirtį taškais pradėjo Arminas Urbutis (25:23), „Hapoel“ ekipa atsakė atkarpa 6:0 ir susigrąžino solidesnį pranašumą (31:23). Rungtynių scenarijus nesikeitė - aikštės šeimininkai stengėsi pabėgti (35:28), o prieniškiai dažniausiai tritaškiais vijosi varžovus (35:31). Netrukus Jeruzalės krepšininkai vėl spurtavo (14:4) ir pavojingai nutolo - 49:35 (19 min.). A. Milaknio tritaškiais „Prienai“ po 20 minučių žaidimo kiek priartėjo 51:39 (atkarpa - 2:6).

Trečią ketvirtį 4 sausais taškais pradėjo „Hapoel“ klubas (55:39) ir netrukus pirmavo 14 taškų skirtumu (59:45). Prieniškiai po Artūro Valeikos dėjimo vėl priartėjo (62:54). Tačiau iniciatyva po trijų kėlinių ir toliau priklausė Jeruzalės krepšininkams (72:56).

Lemiamas ketvirtis prasidėjo varžovų taškais ir skirtumas išaugo iki rekordinio 18 taškų - 74:56. Tačiau mūsiškiai spurtavo 11:0 ir vėl sumažino deficitą iki 7 taškų (74:67). „Hapoel“ klubas į tai atsakė savo sėkminga atkarpa 7:0 ir susigrąžino 14 taškų pranašumą (81:67). Mačui artėjant prie pabaigos, skirtumas svyravo ties 13-9 taškų riba (83:72, 83:73, 85:73, 85:76, 87:77). Po A. Urbučio metimo iš po krepšio komandas skyrė 8 taškai (87:79, likus 20,8 sek.).

Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus 10 sekundžių prieniškiai buvo atsilikę dar sau palankiu 10 taškų deficitu ir turėjo kamuolį savo rankose, bet lygioje vietoje paslydęs Gediminas Orelikas prarado kamuolį, o „Hapoel“ krepšininkas Courtney Fellsas pataikė tritaškį paskutinę sekundę - 92:79.

Rezultatas:

„Hapoel“ (2/3) - „Prienai“ (2/3) - 92:79 (25:21, 26:18, 21:17, 20:23).

„Hapoel“: Courtney Fellsas 25 (7 atk. kam., 10/11 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 2/2 baudos), Craigas Smithas 18 (7/11 dvitaškiai, 4/4 baudos), Elishay Kadiras 15 (7/12 dvitaškiai, 1/1 baudos), Joshas Duncanas 12 (10 atk. kam., 3/3 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai), Jacobas Pullenas 10, Ravivas Limonadas 7, Danas Grunfeldas 5 taškai.

„Prienai“: Siimas-Sanderis Vene 18 (7 atk. kam., 3/6 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 0/2 baudos), Artūras Milaknis 14 (1/3 dvitaškiai, 4/5 tritaškiai), Žygimantas Janavičius 10 (6 rez. perdav., 4/6 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai, 2/4 baudos), Arminas Urbutis 12 (6 atk. kam., 5/9 dvitaškiai, 2/4 baudos), Artūras Valeika ir Gediminas Orelikas po 8, Arnas Labuckas 5, Gintaras Kadžiulis 4 taškai. Paulius Ivanauskas (02:13 min.) taškų nepelnė, o Tautvydas Šležas nežaidė.

Pražangos: „Hapoel“ 22 – 17 „Prienai“.

Kitose A grupės rungtynėse Kijevo „Budivelnyk“ klubas namuose laimėjo prieš Nymburko ČEZ komandą rezultatu 72:62 (18:15, 25:9, 15:18, 14:20). Čekai išsaugojo pirmų tarpusavio rungtynių 13 taškų pranašumą (91:78). Kijevo ekipai vidurio puolėjas iš Lietuvos Michailas Anisimovas per 22 su puse minutės pelnė 9 taškus (4/5 dvitaškiai, 1/3 baudos), atkovojo 6 kamuolius, blokavo metimą, 3 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Kitas „Budivelnyk“ klubo atstovas iš Lietuvos Dainius Šalenga per 22 minutes (22:07) surinko 7 taškus (1/1 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 2/4 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą, 2 sykius suklydo ir 4 kartus prasižengė.

28 taškais prie kijeviečių pergalės prisidėjo Malcolmas Delaney, po 8 taškus surinko Leo Lyonsas ir Georgas Cincadzė.

Svečiams iš Čekijos 17 taškų pelnė Radoslavas Rančikas, 13 - Mike'as Tayloras, 8 - Drew Naymickas.