Prieš mačą Kšyštofui Lavrinovičiui buvo įteiktas naudingiausio VTB Vieningosios lygos spalio mėnesio žaidėjo prizas ir žalgirietis savo žaidimo įrodė, kad jis jo tikrai buvo vertas.

Rungtynių eiga:

Pirmajame kėlinyje žalgiriečių gynybos schemos visiškai neveikė. Vojtechas Hrubanas ir Michaelas Tayloras įmetė po tritaškį, Jiri Welschas ir Radoslavas Rančikas – po du taškus ir CEZ pirmavo 12:5. Prie keturis taškus pelniusio Marko Popovičiaus prisijungė baudas sumetęs Kšištofas Lavrinovičius ir tritaškį iš kampo pataikęs Mindaugas Kuzminskas – 10:12. Nymburko krepšininkai surengė dar vieną spurtą (13:2), kai po 5 taškus pelnė tie patys R. Rančikas ir V. Hrubanas – 25:12. Per paskutines dvi pirmojo kėlinio minutes kauniečiai susiėmė: Paulius Jankūnas realizavo baudas, R. Kaukėnas pridėjo metimą iš vidutinio nuotolio, o Oliveris Lafayette'as pasiuntė perdavimą „žemė-oras“, kurį įspūdingu dėjimu užbaigė Tremmellas Dardenas18:25.

Sėkmingą „Žalgiriui“ atkarpą antrojo kėlinio pradžioje pratęsė Mario Delašas ir iš K. Lavrinovičiaus gero perdavimo sulaukęs T. Dardenas – 22:25. Tačiau netrukus J. Welschas, M. Tayloras ir dar vieną tritaškį pataikęs R. Rančikas grąžino svečiams dviženklę persvarą – 32:22. Tuomet vėl atėjo eilė žalgiriečių spurtui: T.Dardenas įdėjo su pražanga, baudas sumetė R. Kaukėnas ir atliko du rezultatyvius perdavimus K. Lavrinovičiaus 5 taškams, o O. Lafayette'as metimu iš vidutinio nuotolio išlygino rezultatą 34:34. M. Tayloras ir toliau buvo sunkiai sulaikomas ir pelnė dar 5 taškus. Tuo tarpu kitoje aikštės pusėje panašią rolę atliko vienuoliktąjį tašką surinkęs T. Dardenas. Greitą ataką po R. Kaukėno perdavimo lengvai užbaigė P. Jankūnas, bet V. Hrubanas įmetė paskutinį antrojo kėlinio metimą ir CEZ pirmavo 43:40.

CEZ trenerių štabas jau po pustrečios minutės trečiajame kėlinyje prašė minutės pertraukėlės, nes M. Popovičius trimis rezultatyviais perdavimais sukūrė progas K. Lavrinovičiaus dvitaškiui ir M. Kuzminsko bei Kšištofo tolimiems šūviams – 48:46. Čekų negelbėjo ir minutės pertraukėlė – po jos M. Kuzminskas pasižymėjo iš po krepšio ir atliko du perdavimus K. Lavrinovičiui. Galiausiai spurtą 20:4 užbaigė M.Popovičiaus tritaškė bomba ir P. Jankūno prasiveržimas – 60:47. Dviženklį pranašumą kurį laiką leido išsaugoti M. Kuzminsko baudų metimai ir kamuolį perėmusio Ibrahimo Jaabero dvitaškis – 64:54. Čekai buvo nukirpę skirtumą perpus (59:64), bet K. Lavrinovičius ir O. Lafayette'as taikliai metė baudas, o M. Delašas pridėjo tritaškį – 71:61.

Ketvirtojo kėlinio pirmoji pusė nebuvo rezultatyvi, bet „Žalgirio“ krepšininkai, net ir pelnę 7 taškus, padidino pranašumą. Po dvi baudas sumetė R. Kaukėnas ir T. Dardenas bei tritaškį pataikė P. Jankūnas – 78:64. Varžovus privertę viršyti pražangų limitą kauniečiai nuo baudų metimo linijos lengvai rinko taškus. Tą darė M. Popovičius, Jeffas Foote'as ir Adas Juškevičius. Po to greitoje atakoje atliko Vytenis Lipkevičius užmetė kamuolį lengviems A. Juškevičiaus taškams, o paskutinius rungtynių taškus Adas pelnė iš trijų taškų zonos – 90:70

Rungtynės:

Kauno „Žalgiris“ (Lietuva) - Nymburko ČEZ (Čekija) 90:70 (18:25, 22:18, 31:18, 19:9).

„Žalgiris“: Kšyštofas Lavrinovičius 19 (3/6 tritaškiai), Trammellas Dardenas 13 (7 atk. kam.), Marko Popovičius 11, Mindaugas Kuzminskas 10 (2/2 tritaškiai), Paulius Jankūnas 9, Rimantaas Kaukėnas 8, Adas Juškevičius 7, Mario Delašas 5, Oliveris Lafayette'as 4, Ibrahimas Jaaberas ir Jeffas Foote'as po 2 taškus. Vytenis Lipkevičius taškų nepelnė.

ČEZ: Mike'as Tayloras 17, Radoslavas Rančikas 16, Vojtechas Hrubanas 12, Drew Naymickas 8 taškai.

9.Klaipėdos "Neptūnas"61516
10.Minsko "Cmoki-Minsk" (Baltarusija)7070

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (76)