Vilniečiams Jokūbas Gintvainis pelnė 14 taškų (6 atk. kam.), Rolandas Matulis – 10 (8 atk. kam.), Edvinas Jezukevičius, Justas Sinica (8 atk. kam.) ir Evaldas Baniulis (6 atk. kam.) pridėjo po 8 taškus.

Nugalėtojams 16 taškų įmetė Gintaras Kadžiulis, 14 – Arnas Labuckas, 10 – Artūras Milaknis, po 8 surinko Žygimantas Janavičius (10 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Gediminas Orelikas (8 atk. kam.).

Nesunkią pergalę Baltijos krepšinio lygos D grupėje iškovojo Pasvalio "Pieno žvaigždžių" (7/0) krepšininkai, išvykoje 92:71 (21:20 25:15 27:11 19:25) nugalėję Kauno "LSU-Baltus" (0/7) bei BBL pirmenybėse juos palikę bę pergalių.

Aikštės šeimininkai pasvaliečiams iššūkį mesti sugebėjo pirmajame kėlinyje, kurį svečiai laimėjo vos tašku (21:20). Vis dėlto išsilaikyti ilgiau "LSU-Baltams" nepavyko ir "Pieno žvaigždės" susikrovė pranašumą, kurio pakako iškovoti pergalei (92:71).

"Pieno žvaigždės": Paulius Beliavičius 15, Evaldas Kairys ir Trevonas Hughesas (6 atk. kam., 5 kld.) po 13, Tyrellas Biggsas 12, Bookeris Woodfoxas 9, Vaidas Čepukaitis (5 atk. kam.) 8, Lukas Brazdauskis (6 atk. kam.) 7 taškai.

"LSU-Baltai": Šarūnas Vingelis 24, Arūnas Vasiliauskas 17, Žygimantas Skučas (10 atk. kam.) 9, Mindaugas Stašys 8 taškai.

Triuškinamą nesėkmę Baltijos krepšinio lygos (BBL) B grupės rungtynėse patyrė Panevėžio "Lietkabelis" (6/2). Panevėžiečiai išvykoje 69:99 (21:23, 20:25, 11:20, 17:31) neprilygo Tartu "TU/Rock" (8/1).

Rungtynes sėkmingiau pradėjo jų šeimininkai. "TU/Rock" pirmavo 11:5, bet "Lietkabelis" ekipa spurtavo 8:0 ir išsiveržė į priekį. Apylygė kova vyko 15 rungtynių minučių. Antrojo kėlinio viduryje abejotiną nesportinę pražangą teisėjas skyrė Kasparui Vecvagarui ir aikštės šeimininkai vėliau spurtavo 12:0. Iki didžiosios pertraukos "TU/Rock" įgijo 7 taškų persvarą (48:41).

Kaip ir buvo galima prognozuoti, ilgos kelionės į Estiją ir vakaryksčių rungtynių nuovargis skaudžiai atsiliepė antroje rungtynių dalyje. Po pertraukos "Lietkabelio" ekipą pražudė klaidos ir netaiklūs baidų metimai. Šiose rungtynėse "Lietkabelio" žaidėjai suklydo net 25 kartus, neįmetė 12 baudų (11/23).

Net 13 tritaškių šiose rungtynėse pataikiusi "TU/Rock" ekipa greitai įgijo solidžią persvarą, kurią iki rungtynių pabaigos tik didino. Galutinis rungtynių rezultatas - 99:69 šeiminnkų naudai.

Po šios pergalės "TU/Rock" užsitikrino pirmąją vietą BBL turnyro B grupėje. "Lietkabelis" lieka antroje vietoje.

Rezultatyviausias "Lietkabelio" komandoje kaip ir vakar buvo Darius Griškėnas. Šiandien jis pelnė 19 taškų, po 12 taškų surinko Arnas Butkevičius ir Kasparas Ciprusas.

Nugalėtojams atstovaujantis Egidijus Dimša per 15 žaidimo minučių pelnė 8 taškus (2/4 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 7, perėmė 1 ir prarado 2 kamuolius bei po sykį prasižengė ir išprovokavo varžovų pražangas.

Užtikrintą pergalę Baltijos krepšinio lygos (BBL) pirmenybėse iškovojo ir vietą antrajame etape užsitikrino Utenos "Juventus" (4/4) klubas, kuris savo žiūrovų akivaizdoje 84:68 (12:14, 23:5, 21:24, 28:27) įveikė Liepojos "Liepaja/Triobet" (2/7) krepšininkus.

Po labai nerezultatyvaus pirmojo ketvirčio "Juventus" klubas dar turėjo dviejų taškų deficitą (12:14), tačiau antrajame kėlinyje Ryčio Vaišvilos auklėtiniai į savo krepšį praleido vos 5 taškus, patys pelnė 23 ir įpusėjus mačui jau solidžiai pirmavo - 35:19.

"Juventus" persvara galėjo būti ir dar solidesnė, tačiau per didžiąją pertrauką peržiūrėję vaizdo įrašą rungtynių arbitrai nusprendė neįskaityti aidint antrojo kėlinio pabaigą skelbiančiai sirenai pataikyto Dariaus Gvezdausko tritaškio.

Trečiojo ketvirčio pradžioje Liepojos klubas buvo sumažinęs atsilikimą iki vienuolikos taškų (30:41), tačiau du D.Gvezdausko tritaškiai iš eilės vėl leido aikštės šeimininkams atitrūkti - 47:30.

Paskutines dešimt minučių uteniškiai pradėjo spurtu 9:0 ir Karolis Petrukonis dėjimu iš viršau bei Aidas Viskontas dvitaškiu leido aikštės šeimininkams padidinti persvarą iki rekordinės - 65:45. Per likusį laiką situacija aikštelėje jau beveik nepasikeitė.

"Juventus" ekipai 19 taškų pelnė Darius Gvezdauskas (dvitaškiai 5/7), 17 - Karolis Petrukonis (dvitaškiai 8/11, 11 atk. kam.), 15 - Darrickas Leonardas (6 atk. kam., 4 rez. perd.),11 - Gintautas Matulis (tritaškiai 2/2, 6 atk. kam.), 9 - Paulius Morkeliūnas, 7 - Laimonas Kisielius, 4 - Aidas Viskontas, 2 - Nerijus Varnelis (6 atk. kam.).

Svečių gretose pasižymėjo Gregory Plateris (18 tšk.), Ingusas Jakovicas (12 tšk.), Teddy Archeris ir Arnoldas Helmanis (po 10 tšk.).

Apmaudžią nesėkmę Baltijos krepšinio lygos C grupėje patyrė Kėdainių "Nevėžis" (3/6). Kėdainiečiai Latvijoje 74:78 (22:20 18:14 15:23 19:21) nusileido Rygos "Barons kvartals" (3/5).

Svečiai iš Lietuvos rungtynes pradėjo sėkmingiau nei jų varžovai ir pirmavo didžąją jų dalį. Nors latviams buvo pavykę perimti iniciatyvą, "Nevėžis" vėl sugebėjo pavyti savo varžovus. Likus rungtyniauti pustrečios minutės iki ketvirtojo kėlinio pabaigos, rezultatas buvo lygus - 72:72.

Tačiau likusią atkarpą "Barons kvartals" laimėjo rezultatu 6:2 ir įveikė lietuvius - 78:74.

"Barons kvartals": Maris Gulbis 19, Artūras Bruninis 14, Salvis Metra 13, Jekabas Rozitis 11 taškų.

"Nevėžis": Tony Bishopas 15, Andrius Aleksandrovas 14, Mindaugas Girdžiūnas ir Rolandas Jakštas po 13, Vytenis Jasikevičius 7 taškai (5 klaidos).