Vilniaus ir Kauno rajono ekipos jėgas išmėgino pirmame LMKL rate. Tąkart svečiuose žaidusios „Kibirkšties-VIČI-IKI“ merginos šventė pergalę po pratęsimo 85:76. Pirmose rungtynėse vilnietes į priekį vedė 17 taškų įmetusi Lina Pikčiutė, 16 surinko Sakellie Daniels. „Sirenų“ ekipoje išsiskyrė 22 taškus pelniusi vidurio puolėja Iveta Šalkauskė.

Po rungtynių Kauno rajono komandos treneris Linas Šalkus tąkart dėl nesėkmės apkaltino nuovargį ir blogą rungtynių tvarkaraštį.

„Manau, mums pritrūko jėgų, nes varžovės išvakarėse tikrai nepavargo žaisdamos su jaunėmis („Jaunieji talentai“. - red. past.), o mes turėjome sunkias rungtynes“, - teigė L. Šalkus.

Šįkart „Sirenoms“ joks nuovargis neturėtų pakišti kojos. Komanda nuo paskutinių rungtynių ilsėjosi šešias dienas.

I. Šalkauskė yra rezultatyviausia „Sirenų“ komandos žaidėja šiame sezone. Krepšininkė per 8 rungtynes vidutiniškai aikštėje praleidžia po 28 minutes ir pelno po 24,3 taško, atkovoja po 9,8 kamuolio ir atlieka po 1,4 rezultatyvaus perdavimo. Vidutiniškai po 13 taškų pelno Eglė Sarapaitė, po 12,2 – Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė.

„Ruošiamės rungtynėms ir neskirstome varžovių, ar tai būtų Lietuvos čempionatas, ar kai žaidėme Europos taurėje“, - kalbėjo „Kibirkšties-VIČI-IKI“ puolėja Vita Kuktienė. - Komandiniu žaidimu bandysime sustabdyti varžovių lyderę I. Šalkauskę. Stengsimės nenuvilti savo sirgalių ir pratęsti pergalių seriją“.

„Kibirkšties-VIČI-IKI“ komandoje ryškios lyderės nėra. Vidutiniškai po 10,4 taško per rungtynes pelno Vitalija Vaščiūnaitė ir trečiadienį gimtadienį šventusi Mantė Kvederavičiūtė. Po 9,6 taško surenka L. Pikčiutė ir V. Kuktienė.

„Kibirkšties-VIČI-IKI“ komandoje yra dvi krepšininkės praėjusiame sezone vilkėjusios Kauno rajono klubo aprangą. Tai vidurio puolėja Kristina Alminaitė ir puolėja Indrė Dudėnaitė. Tiesa, pastaroji vis dar tęsia reabilitaciją ir Vilniaus komandai padėti negali.

„Šios rungtynės man nėra kažkuo išskirtinės. Bandysiu rungtyniauti taip, kaip geriausiai galiu“, - teigė „Kibirkšties-VIČI-IKI“ vidurio puolėja K. Alminaitė. - Kiekvienose rungtynėse atiduodu visas jėgas. Mačui ruošiamės rimtai. Mūsų tikslas – pergalė“.

Lapkričio 30 d., penktadienis 18.00 val.

Vilniaus „Kibirkštis-VIČI-IKI“ - Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“. (M. Romerio universitetas, Ateities g. 20. Įėjimas nemokamas).

Penktadienio vakarą 18 val. dar rungtyniaus „Utena“ ir Vilniaus „Jaunieji talentai“.

Šeštadienį 16 val. žais Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ – Šiaulių „Rūta-Universitetas“, o 17 val. – Kauno „Aistės-LSU“ – Klaipėdos „Fortūna“.