Nors pirmo rato susitikime Kantu mieste 67:54 pranašesni buvo italai, šį kartą jiems parako užteko tik pirmam kėliniui, po kurio jie dar buvo priekyje - 24:23.

Tačiau antrą ketvirtį spurtu 7:0 pradėję rusai ne tik persvėrė rezultatą, bet ir perėmė iniciatyvą, kurią išlaikė iki pat dvikovos pabaigos.

„Chimki“: Zoranas Planiničius (6/7 dvitaškiai, 6 rez. perd.) ir Paulas Davisas po 14, Sergejus Monia (3/5 tritaškiai) ir Vitalijus Fridzonas (3/3 tritaškiai) po 11 taškų.

„Mapooro“: Manučaras Markoišvilis 16 (2/3 tritaškiai), Maartenas Leunenas 11, Jeffas Brooksas 10, Alexanderis Tyusas-Cecchini 9 taškai.

Jonas Mačiulis žaidė naudingai, o jo atstovaujamas Atėnų "Panathinaikos" (5/3) klubas šventė pergalę Eurolygos A grupėje bei užsitikrino vietą TOP-16 varžybose.

Ketvirtadienį Graikijos vicečempionai namuose po gana atkaklios kovos 80:72 (17:11, 18:22, 27:16, 18:23) įveikė Liublianos "Union Olimpija" (2/6) ekipą, kuri nebeturi vilčių patekti į kitą etapą.

Slovėnijos čempionai dvikovos pabaigoje buvo spurtavę 8:0 ir sukūrę šiokią tokią intrigą, tačiau aikštės šeimininkai pergalės iš rankų nepaleido.

Nugalėtojams Marcusas Banksas ir Roko-Leni Ukičius pelnė po 14, Stephane'as Lasme 13, Michaelas Bramosas 11 taškų.

J. Mačiulis per 26 minutes įmetė 10 taškų (2/3 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai), sugriebė 7 atšokusius kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 varžovo metimą, po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Pralaimėjusiems Jaka Blažičius surinko 19, Dino Muričius 14, Klemenas Prepeličius 11 taškų.

„Žalgirio“ grupėje - „Anadolu Efes“ pergalė

Penktąją pergalę Eurolygos C grupės varžybose iškovojo Stambulo „Anadolu Efes“ (5/3) krepšininkai. Kauno „Žalgirio“ varžovų dvikovoje jie išvykoje 81:73 (21:24, 23:11, 15:20, 22:18) palaužė Zagrebo „Cedevitą“ (2/6).

Susitikimo pradžia sėkmingesnė buvo „Žalgirio“ skriaudikams iš Kroatijos. Jie pirmavo visą pirmąjį kėlinį, po kurio turėjo šiokį tokį pranašumą (24:21). Vis dėlto antrasis ketvirtis kroatams buvo kur kas prastesnis - jie „Anadolu Efes“ krepšininkams dešimties minučių atkarpą leido laimėti rezultatu 23:11 ir persverti rezultatą savo naudai - 44:35.

Ketvirtojo kėlinio metu „Cedevita“ dar pajėgė savo deficitą sumažinti iki 2 taškų bei nepaleido savo varžovų pernelyg į priekį, tačiau turkai sėkmingiau sužaidė rungtynių pabaigą ir iškovojo pergalę rezultatu 81:73.

„Cedevita“: Bracey Wrightas (6/8 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 5 klaidos) 24, Mickaelis Gelebale'is 18, Lukša Andričius 12, Vlado Ilievski 7 taškai.

„Anadolu Efes“: Jordanas Farmaras 21 (3/4 tritaškiai), Saša Vujačičius 17 (3/5 tritaškiai), Keremas Gonlumas 11, Semihas Erdenas (10 atk. kam.) 10, Joshua Shippas 9, Duško Savanovičius 8 taškai.