ntrakursis aukštaūgis iš Lietuvos per 25 minutes spėjo pelnyti 10 taškų (3/8 dvitaškių, 4/5 baudų metimų), atkovoti 8 ir perimti 1 kamuolį, atlikti 2 rezultatyvius perdavimus ir prasižengti 5 sykius.

Alexas Mitalo "Darmouth Big Green" pelnė 18 taškų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai pasirodė taipogi 18 taškų surinkęs Isaiahas McCray'us.

Eilinę pergalę iškovojo "South Carolina Gamecocks" (4-1), namuose po pratęsimo 74:67 (28:33 30:25 16:9) nugalėjusi "Missouri State Bears" (2-3).

Pirmakursis Mindaugas Kačinas rungtynes pradėjo startiniame penkete ir per 28 minutes pelnė 4 taškus (1/2 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/3 baudų metimų), atkovojo ir prarado po 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus bei tiek pat kartų prasižengė.

Laimonas Chatkevičius dėl šešių rungtynių diskvalifikacijos vis dar nerungtyniavo.

Nugalėtojus į pergalę vedė LaShay'us Page'as, kurio sąskaitoje - 22 taškai ir 6 atkovoti kamuoliai.

"Missouri State Bears" rezultatyviausias žaidėjas - 17 taškų pelnęs Marcusas Marshallas.

Antrąją pergalę iškovojo "Chattanooga Mocs" (2-4) universiteto ekipa, kuriai atstovauja Martynas Bareika. Ji išvykoje be didesnių problemų 65:51 (38:21 27:30) įveikė "Kennesaw State Owls" (1-6).

M.Bareika nei rezultatyviu, nei naudingu žaidimu nepasižymėjo. Gynėjas aikštėje praleido 17 minučių ir per tą laiką surinko 5 taškus (2/2 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 1/2 baudų metimų), 2 atkovotus kamuolius, 3 klaidas ir 3 asmenines pražangas.

Z.Masonas "Chattanooga Mocs" pelnė 14 taškų, atkovojo 8 kamuolius bei blokavo 4 varžovų metimus.

"Kennesaw State Owls" išsiskyrė Markeithas Cummingsas, kurio sąskaitoje - 16 taškų.

Triuškinamą nesėkmę patyrė "Norfolk State Spartans" (2-4) studentai, išvykoje 44:68 (17:26 27:42) neprilygę "Eastern Kentucky Colonels" (5-0).

Paulius Vinogradovas pralaimėjusiesiems per 2 žaidimo minutes taškų nepelnė, bet spėjo atkovoti kamuolį.

"Eastern Kentucky Colonels" nesustabdomas buvo 19 taškų pelnęs ir 4 kamuolius perėmęs Mike'as DiNunno.

P.Vinogradovo atstovaujamoje ekipoje sėkmingiausiai pasirodė Malcolmas Hawkinsas. Gynėjas surinko 13 taškų.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.