Lietuvis šį sezoną ant parketo Eurolygos rungtynėse išbėgo vos 3 kartus ir iš viso žaidė 12 minučių bei 11 sekundžių.

Primename, kad tiek „Olympiakos“, tiek „Anadolu Efes“ ekipos, yra Kauno „Žalgirio“ varžovės.

„Olympiakos“: Kostas Papanikolaou 17 (6 atk. kam.), Vassilis Spanoulis 14 (5 atk. kam.), Acie Law 10, Stratos Perperoglou 9, Georgios Printezis 8 taškai (7 atk. kam.). Martynas Gecevičius nerungtyniavo.

„Anadolu Efes“: Jamonas-Alfredas Lucasas 15 (5 atk. kam.), Saša Vujačičius ir Semihas Erdenas (10 atk. kam.) po 8 taškus.

„EA7 Emporio Armani“ klubas užtikrintai įveikė „Cedevita“ ekipą

Užtikrintą pergalę Eurolygos C grupėje, kurioje rungtyniauja ir Kauno
„Žalgiris“, pasiekė Milano „EA7 Emporio Armani“ (3-4) komanda, namuose 75:60 (20:18, 16:19, 25:9, 14:14) įveikusi Zagrebo „Cedevita“ (2-5) klubą.

Savo pranašumą Italijos vicečempionai įrodė trečiame kėlinyje, kurį laimėjo rezultatu 25:9. Iki tol lygiai rungtyniavusi „Cedevita“ ekipa per likusias 10 minčių atsitiesti nesugebėjo ir patyrė pralaimėjimą.

„EA7 Emporio Armani“: Antonis Fotsis 15 (7 atk. kam.), Ioannis Bourousis (12 atk. kam.) ir Keithas Langfordas po 11, Malikas Hairstonas ir Richardas Hendrixas po 10 taškų.

„Cedevita“: Miro Bilanas 15 (9 atk. kam.), Predragas Šuputas ir Bracey Wrightas po 9 taškus.

K.Kemzūros auklėtiniai patyrė ketvirtą nesėkmę iš eilės

Ketvirtą pralaimėjimą iš eilės B grupėje patyrė Kęstučio Kemzūros treniruojamas Gdynės „Asseco Prokom“ (1/6) klubas, kuris išvykoje 48:63 (13:13, 10:21, 8:13, 17:16) turėjo pripažinti Malagos „Unicaja“ (6/1) komandos pranašumą. Ispanai pateko į TOP-16 etapą.

„Unicaja“: Kosta Perovičius 12, Earlas Calloway 11, Luka Žoričius 8, Jamesas Gistas 7, Txemi Urtasunas 5 taškai.

„Asseco Prokom“: Adamas Hrycaniukas 10, Alexas Ackeris ir Rašidas Mahalbasičius po 9, Jerelas Blassingame'as 6 taškai.

Mūšis Prancūzijoje baigėsi klubo ALBA pergale

Vardinį kvietimą į Eurolygą šį sezoną gavusi Berlyno ALBA (3-4) ekipa ir toliau įrodinėja, jog išties to nusipelnė. Viena pajėgiausių Vokietijos komandų svečiuose 85:82 (15:20, 20:13, 18:20, 32:29) kiek netikėtai pranoko Šalono „Elan Saone“ (2-5) klubą ir šventė trečią pergalę Eurolygoje.

Primename, jog ALBA Prancūzijos čempionus įveikė ir savo žiūrovų akivaizdoje.

Po Sheldeno Williamso dvitaškio 35-ą mačo minutę šeimininkai sumažino skirtumą iki 3 taškų, visgi tuomet „Elan Saone“ ekipa pralaimėjo atkarpą 0:7.

Tiesa, prancūzai ir toliau nenuleido rankų. Paskutinę ketvirto ketvirčio minutę klubus ir vėl skyrė 3 taškai, galiausiai skirtumas ištirpo ir iki 2. Likus žaisti dvi sekundes Šalono ekipą nuo pratęsimo skyrė tritaškis, bet laiko atlikti paruoštą metimą nebeužteko.

„Elan Saone“: Brionas Rushas (6 atk. kam.) ir Blake'as Schlibas (7 rez. perd.) po 21, Ilianas Evtimovas 13 taškų.

ALBA: Yassinas Idbihi 16 (6 atk. kam.), Heiko Schaffartzikas 13, Vule Avdalovičius (6 rez. perd.) ir DaShaunas Woodas po 11, Deonas Thomsponas 10 taškų.