Prieniškių sąskaitoje - dvi pergalės ir vienas pralaimėjimas. Nymburko krepšininkai iki tol buvo laimėję abejas turnyro rungtynes ir Kaune patyrė pirmą nesėkmę.

Nors pirmus taškus pelnė varžovai iš Čekijos, Prienų klubas laimėjo sausą atkarpą 7:0 perėmė iniciatyvą (9:2). Žygimanto Janavičiaus ir Gedimino Oreliko pastangomis mūsiškiai įgijo 11 taškų persvarą (15:4). Prienai diktavo savo sąlygas priešininkams (18:9, 21:17), tačiau paskutinėje kėlinio atkarpoje sėkmė lydėjo Nymburko ekipą, kurį spurtavo 6:0 ir po 10 minučių kovos priartėjo - 21:17.

Antras ketvirtis prasidėjo Siimo-Sanderio Vene dviem tritaškiais iš eilės (27:17). „Prienai“ nuolat laikė žaidimo gijas savo rankose (28:19, 30:19). Po Gintaro Kadžiulio tritaškio, Ž. Janavičiaus metimo iš po krepšio su pražanga, Armino Urbučio ir G. Oreliko dvitaškių bei S-S. Vene baudos mūsiškių persvara tapo rekordinė - 43:23 (atkarpa - 13:2). Netrukus skirtumas šoktelėjo iki 22 taškų (50:28). Po dviejų kėlinių mūšio „Prienai“ pirmavo 51:34.

Trečias ketvirtis prasidėjo ČEZ klubo spurtu 11:1 ir varžovai pavojingai priartėjo (52:45). Prieniškiai stengėsi neleisti čekams perimti iniciatyvos (58:51, 61:51, 61:53). G. Kadžiulis tritaškiu paskutinę kėlinio sekundę sugrąžino kiek solidesnį pranašumą nominaliems aikštės šeimininkams - 64:53.

Lemiamą ketvirtį 4 taškais iš eilės pradėjo Artūras Valeika (68:53). Tęsėsi atkakli kova dėl kiekvieno taško, kuris galės būti svarbus atsakomosiose rungtynėse po savaitės Čekijoje. Įpusėjus kėliniui „Prienai“ po G. Kadžiulio reido po krepšiu pirmavo 16 taškų skirtumu - 76:60. Likus 2 min. mūsiškiai išsaugojo reikalingą pranašumą 82:66. Prienų komandą šventė galutinę svarbią pergalę 84:66 ir mažiausiai savaitei pakilo į pirmą grupės turnyro lentelės vietą.

Rezultatas:

„Prienai“ - ČEZ - 84:66 (21:17, 30:17, 13:19, 20:13).

„Prienai“: Žygimantas Janavičius 16 (6 atk. kam., 3/7 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 4/7 baudos), Gediminas Orelikas (4 atk. kam., 4 rez. perdav., 2/2 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 8/9 baudos) ir Arminas Urbutis (11 atk. kam.) po 15, Siimas-Sanderis Vene 13 (3 atk. kam., 2/7 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 3/4 baudos), Gintaras Kadžiulis 12 (7 atk. kam., 3 rez. perdav., 4/7 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 1/1 baudos), Artūras Milaknis 8 (2/5 tritaškiai), Artūras Valeika 5 taškai. Arnas Labuckas (18:25 min.) Paulius Ivanauskas (07:25) taškų nepelnė. Karolis Aldakauskas ir Tautvydas Šležas nežaidė.

ČEZ: Radoslavas Rančikas 19, Jiri Welschas 12, Adrianas Abramsas, Mike'as Tayloras ir Petras Benda po 8, Vojtechas Hrubanas 5, Lukas Palyža, Radekas Necas ir Drew Naymickas po 2 taškus.

„Prienų“ trenerio Virginijaus Šeškaus komentaras:

„Vis tiek visas rungtynes sužaisti viename lygmenyje - be duobučių - sunku. Šaunuoliai vyrai! Mes gal nusileidžiame varžovams meistriškumu, bet visi buvome užsivedę. Malonu buvo žiūrėti. Net treneris buvo ramesnis, negu paprastai. Tiesa, mes per daug pralaimėjome Kijeve. Ši pergalė suteikė mums didelį šansą kovoti dėl kito etapo“, - LRT televizijai po rungtynių sakė V. Šeškus.

Kitose A grupės rungtynėse Jeruzalės „Hapoel Migdal“ klubas namuose priėmė Kijevo „Budivelnyk“ komandą ir nugalėjo svečius iš Ukrainos 81:67 (22:18, 27:15, 12:20, 20:14).

Kijevičių gretose žaidė Dainius Šalenga ir Michailas Anisimovas.

22 minutes (21:54) žaidęs M. Anisimovas svečiams pelnė 6 (dvitaškiai 2/4, baudos 2/2) taškus, sugriebė ir perėmė po 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, dusyk suklydo ir triskart prasižengė, o 17 su puse minutės (17:35) žaidusio D. Šalengos sąskaitoje 5 (tritaškiai 1/3, dvitaškiai 0/3, baudos 2/2) taškai, 3 atkovoti ir 2 perimti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 2 klaidos.

18 taškų į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė Leo Lyonsas, 12 - Arturas Drozdovas, 9 - Sergejus Gorbenka.

18 taškų prie pergalės prisidėjo Craigas Smithas, 17 - Joshas Duncanas, 13 - Ravivas Limonadas.