Svečiai pirmąją susitikimo dalį pralaimėjo triuškinamu 18 taškų skirtumu - 35:53, o prieš tai atsiliko ir 19 taškų. Atrodė, kad intrigos šiame mače nebus, tačiau po ilgosios pertraukos lietuvio treniruojami krepšininkai visiškai perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas bei išplėšė pratęsimą, kurio metu galutinai palaužė varžovus.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė atitinkamai 24 ir 18 taškų surinkę Derrickas Low (11 rez. perd.) ir Maksimas Kornijenka (6/7 dvitaškiai, 13 atk. kam.). 12 taškų pridėjo Aleksejus Balašovas, 11 - Stanislavas Timofejenka.

Ant atsarginių žaidėjų suolelio rungtynes pradėjęs V. Vasylius per 24 minutes įmetė 10 taškų, atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 varžovų pražangas, sykį suklydo ir 4 kartus pažeidė taisykles.

Pralaimėjusiems Charlesas Thomasas (9 išpr. praž.) pelnė 20, Denisas Jakovlevas 15, Vincente'as Hunteris 12 taškų.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.