Per 35 žaidimo minutes jis taip pat atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, dusyk suklydo, 4 kartus prasižengė ir išprovokavo 10 pražangų.

Antroje rungtynių pusėje S. Vujačičiaus vedina „Anadolu Efes“ komanda rezultatu 77:71 palaužė „Emporio Armani“ krepšininkų pasipriešinimą.

2-3 vietomis pasidalijo Liublijanos „Union Olimpija“ komandos gynėjas Jaka Blažičius ir „Žalgirį“ įveikusios Zagrebo „Cedevita“ ekipos puolėjas Mickaelis Gebabale, surinkę po 30 naudingumo balų.

Nors Kauno „Žalgirio“ vidurio puolėjas Darjušas Lavrinovičius taip pat surinko 30 naudingumo balų, tačiau, dėl komandos pralaimėjimo „Cedevita“ ekipai, liko ketvirtas.

„Žalgiris“ po dviejų pratęsimu rezultatu 106:108 nusileido Kroatijos komandai, o D. Lavrinovičius per 32 žaidimo minutes pelnė 24 taškus (10/13 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 4/5 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį, po kartą suklydo ir prasižengė bei išprovokavo 6 varžovų pražangas.

S. Vujačičiaus žaidimo akimirkos pergalingose rungtynėse su „Emporio Armani“ komanda:

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)