Nors antrąjį kėlinį italai laimėjo rezultatu 18:7, tačiau aikštės šeimininkai rungtyniavo užtikrintai ir prieš lemiamą ketvirtąjį kėlinį jau buvo panaikinę deficitą bei patys turėjo 2 taškų persvarą - 54:52.

Ypač naudingai žaidė S. Vujačičius - jis iš viso pelnė 29 taškus ir surinko 31 naudingumo balą.

Primename, kad Eurolygos C grupėje rungtyniauja ir Kauno "Žalgiris".

"Anadolu Efes": Saša Vujačičius 29 (6/8 tritaškiai), Jamonas Alfredas Lucasas ir Keremas Gonlumas (12 atk. kam.) po 10, Semihas Erdenas 9 taškai.

"EA7 Emporio Armani": Keithas Langfordas 15, Malikas Hairstonas 14, Nicolo Melli 10, Richardas Hendrixas 8 taškai.

Paskutinėse C grupės šeštojo turo rungtynėse Martyno Gecevičiaus atstovaujamas Pirėjo "Olympiakos" (4/2) klubas svečiuose 89:72 susitvarkė su savo žaidimo niekaip nerandančia Vitorijos "Caja Laboral" (1/5) ekipa.

"Caja Laboral": Bradas Olesonas 13, Andresas Nocioni 12, Fernando San Emeterio 12, Thomas Heurtelis 11 taškų.

"Olympiakos": Kyle'as Hinesas 18, Vassilis Spanoulis 14 (8 rez. perd.), Kostas Papanikolau 13 (9 atk. kam.), Joshas Powellas 12, Georgios Printezis 11 taškų. Martynas Gecevičius nežaidė.