Po pirmosios pergalės Europos taurės varžybose šių rungtynių pradžia svečiams nesiklostė ypač sėkmingai. Nors didžiąją rungtynių dalį jie pirmavo, tačiau varžovai neleido "Prienams" toli pabėgti, o po dviejų kėlinių rezultatas tarp komandų iš viso buvo lygus (39:39).

Vis tik reikalus išspręsti dukart LKL bronzos laimėtojai stengėsi trečiajame kėlinyje ir jį laimėjo rezultatu 29:15 (68:54). Likusių dešimties minučių panevėžiečiams pakako, kad jie išlygintų rezultatą, kuris po Vido Ginevičiaus tritaškio tapo 74:74. Per likusias 43 kėlinio sekundes svečiai pelnė 6 taškus be atsako ir eilinį kartą rungtynes baigė aukštai iškelta galva.

Įdomu tai, kad šiandienos "Prienų" pergalė 6 taškais yra pasiekta pačiu mažiausiu skirtumu šį sezoną.

"Prienai": Artūras Milaknis (6/7 trit.) 23, Gintaras Kadžiulis 20, Siimas-Sanderis Vene (6 atk. kam.) 12, Gediminas Orelikas (8 atk. kam., 6 rez. perd.) 8.

"Lietkabelis": Darius Griškėnas 24, Arnas Butkevičius (9 atk. kam.) ir Tauras Jogėla po 9, Kasparas Vecvagaras, Martynas Andriukaitis ir Mindaugas Kupšas (5 atk. kam.) po 7.

Y.Gateso baudos metimas išplėšė pergalę "Pieno žvaigždėms" trileryje Pasvalyje

Reto atkaklumo rungtynės Pasvalyje tarp vietos "Pieno žvaigždžių" (3-2) ir Utenos "Juventus" (3-2) baigiasi aikštės šeimininkų pergale.

Nerijaus Zabarausko treniruojamos "Pieno žvaigždės" po gražios kovos 73:72 (16:20 18:21 19:16 20:15) palaužė didžiąją rungtynių dalį pirmavusius uteniškius ir įsirašė trečiąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL).

Svečiai iš utenos pirmavo beveik nuo pat pirmųjų rungtynių minučių. Nors pasvaliečiai savo varžovams nuolat alsavo į nugarą, juos prisivyti pavyko tik trečiojo kėlinio viduryje (49:48). Tačiau ir tai truko neilgai, nes "Juventus" susigrąžino pranašumą.

Iki rungtynių pabaigos buvo likę dar užtektinai laiko ir, tuo pasinaudoję "Pieno žvaigždžių" krepšininkai, neskubėdami po Trevono Hugheso metimo persvėrė rezultatą savo naudai (72:70). "Juventus" pajėgė išlyginti rezultatą ir rungtynių likimas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis.

Kamuolį savo rankose turėjo paskutiniu metu užtikrintai rungtyniavęs T.Hughesas. Jis meistriškai perdavė kamuolį savo komandos draugui Yancy Gatesui, prieš kurį buvo prasižengta, likus žaisti mažiau nei 2 sekundes. Pirmąjį baudų metimą amerikietis pataikė, o antrąjį prametė tyčia ir "Pieno žvaigždės" laimėjo.

"Pieno žvaigždės": Trevonas Hughesas (8 atk. kam.) 21, Tyrellas Biggsas (8/10 dvit.) 16, Gediminas Maceina 10, Yancy Gatesas (6 atk. kam.) 9.

"Juventus": Darrickas Leonardas (8 atk. kam.) 14, Aidas Viskontas (7 atk. kam.), Darius Gvezdauskas ir Laimonas Kisielius (7 atk. kam.) po 10, Gintautas Matulis (7 atk. kam.) ir Nerijus Varnelis po 9.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.