„Panathinaikos“ komanda savo favoritės statusą pateisino tik pirmame kėlinyje.

Tuo tarpu R. Kurtinaičio auklėtiniai žingsnis po žingsnio mažino atsilikimą, kol, pasibaigus trečiam kėliniui, rezultatas tapo lygus (58:58).

Rungtynių baigtis sprendėsi ketvirtame kėlinyje, kuriame svečiai dominavo - 21:9 - ir pirmą Eurolygos ratą baigė pergalingai (79:67).

J. Mačiulis Graikijos vicečempionams per 36 minutes surinko 11 taškų (1/3 dvitaškiai, 3/10 tritaškiai). Be to, puolėjas atkovojo 4 bei perėmė ir prarado po 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, 2 sykius prasižengė ir išprovokavo 4 varžovų pražangas.

„Panathinaikos“: Roko Leni Ukičius 13, Sofoklis Schortsanitis 12, Jonas Mačiulis 11 (3/10 tritaškiai), Stephane'as Lasme 9 (8 atk. kam.), Derwinas Kitchenas 8 taškai (7 atk. kam.).

„Chimki“: Zoranas Planiničius 18 (6 atk. kam.), Krešimiras Lončaras 14 (8 atk. kam.), Paulas Davisas 13 (13 min., 5 atk. kam., 3 per. kam.), Petteri Koponenas 12, Vitalijus Fridzonas 10 taškų (5 rez. perd.).

M.Pocius 4 taškais prisidėjo prie „Real“ klubo pergalės

Martynas Pocius 4 taškais prisidėjo prie Madrido „Real“ klubo pergalės išvykoje prieš Liublianos „Union Olimpija“ komandą rezultatu 89:76 (21:18, 25:17, 22:22, 21:19). Lietuvos rinktinės žaidėjas per 7 minutes įmetė abu mestus dvitaškius ir nepataikė vienintelio tritaškio, atkovojo kamuolį ir kartą prasižengė.

„Union Olimpija“: Dylanas Page‘as 22, Jaka Blažičius 14, Aronas Baynesas 11 taškų (10 atk. kam.).

„Real“: Rudy Fernandezas 18, Felipe Reyesas 16, Jaycee Carrollas 14, Nikola Mirotičius 13, Marcusas Slaughteris 11, Martynas Pocius 4 taškai.

„Montepaschi“ klubas be gailesčio sutriuškino K.Kemzūros auklėtinius

Tik antrą pergalę Eurolygos turnyro B grupėje iškovojo Sienos „Montepaschi“ (2-3) ekipa.

Italijos čempionai išvykoje 101:66 (21:22 21:13 37:12 22:19) nepasigailėjo Kęstučio Kemzūros treniruojamos Gdynės „Asseco Prokom“ (1-4) krepšininkų.

Sėkmingai Lenkijos čempionams klostėsi tik pirmas kėlinys. Po jo lenkai pirmavo 22:21, tačiau tolimesnė rungtynių eiga tapo K. Kemzūros košmaru. Antrą kėlinį „Montepaschi“ klubas laimėjo rezultatu 21:13 (42:35), o trečiame tiesiog pasityčiojo iš varžovų - 37:12 (79:47).

Paskutiniosios dešimt minučių buvo tik formalumas ir italai šventė nesudėtingą pergalę.

„Asseco Prokom“: Alexas Ackeris 15, Lukaszas Koszarekas 13, Adamas Hrycaniukas 12 (5 atk. kam.), Rašidas Mahalbašičius 9 taškai.

„Montepaschi“: Bobby Brownas 27 (6/9 tritaškiai, 7/7 baudos met., 7 rez. perd.), Davidas Mossas ir Matthew Janningas po 16, Kristjanas Kanguras 12, Tomas Ressas (7 atk. kam.) ir Danielis Hackettas (5 rez. perd.) po 10 taškų.