Kiek atkakliau klostėsi tik pirmasis kėlinys, kurį šiauliečiai laimėjo rezultatu 26:20. Jau antrąjį ketvirtį jie laimėjo 18 taškų skirtumu bei buvo priekyje 24 taškais (59:35). Aikštės šeimininkai apsukų nesumažino ir trečiajame kėlinyje - jį laimėjo rezultatu 28:8 ir neliko jokių abejonių, kas rungtynes baigs pergale (106:63).

"Šiauliai/Triobet": Saulius Kuzminskas (11 atk. kam.) 16, Laurynas Samėnas (3/3 tritaškiai) 15, Chase'as Simonas 14, Vitalijus Liutyčius 13, Vytautas Šulskis 9, Julius Jucikas 8, Ovidijus Galdikas 7 taškai (9 atk. kam.).

"Rapla": Raido Ringmetas 12, Raitas-Riivo Laane'as 9, Indrekas Kajupankas ir Illimaras Pilkas po 8 taškus.

Trečiąją nesėkmę Baltijos krepšinio lygoje (BBL) patyrė Kauno „LSU-Baltai“. Estijos sostinėje Taline vykusiame susitikime LSU krepšininkai 74:90 (12:20, 32:20, 15:27, 15:23) pralaimėjo „Kalev/Cramo“.

„Kalev/Cramo“: G. Wilkinssonas 20, T. Sokkas 15 taškų.

„LSU-Baltai“: Vidmantas Sragauskis 17, Tomas Urbonas 14 (11 atk. kam.), Mindaugas Stašys 12, Taurantas Tamošiūnas 11 taškų.

„LSU-Baltų“ vyr.treneris Darius Dikčius: „Žaidimas džiugino du kėlinius, vyrai išėjo kovingai nusiteikę, vykdė nurodymus. Deja, viskas pakriko trečiojo kėlinio viduryje. Estai buvo šiek tiek greitesni, tiksliau pataikė ir nusipelnė pergalės. Vidurio puolėjas Tomas Urbonas vėl sužaidė gerai, puikiai kovojo su Estijos klubo legionieriais, tačiau jam lygiavertės pamainos neturime. Estų klubas žaidžia VTB lygoje, tai nemažai pasako apie komandą. Rytoj laukia susitikimas su Pernu „Parnu“ ekipa, kovosime tik dėl pergalės“.

Prienų "Prienų" (7/0) ekipos Baltijos krepšinio lygoje (BBL) ir toliau niekas nesugeba parklupdyti. Lietuviai šeštąją pergalę nuskynė itin rezultatyviose rungtynese sutraiškę Rygos "Barons kvartals" krepšininkus rezultatu 117:86 (29:22, 28:12, 31:28, 29:24).

Jau pirmasis kėlinukas, per kurį prieniškai įsūdė 29 taškus, žadėjo rezultatyvias rungtynes. Didžiausią skirtumą "Prienai" pradėjo krautis prieš ilgąją pertrauką, kai varžovų variklis sustojo, o A.Milaknis pataikė dvi tolimas bombas paeiliui.

Arturo Bruninio ir Mario Gulbio vedami latviai buvo bepradedą vytis, kai trečiajame ketvirtyje pelnė 6 taškus be atsako, tačiau Rygos klubo krepšininkai tempo neišlaikė, o po jų netaiklių metimų bei klaidų lietuviai sėkmingai rinko taškus.

"Barons kvartals": Maris Gulbis 21, Jakubas Rozitis (7 atk. kam.) 16, Salvis Metra (10 rez. perd.) 14, Arturas Bruninis 13 taškų.

"Prienai": Gintaras Kadžiulis 23, Arnas Labuckas 18, Gediminas Orelikas 16, Artūras Milaknis 13, Siimas-Sanderis Vene 12, Artūras Valeika 11 taškų.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.