Sienos krepšininkai penktadienį namuose 93:90 įveikė Šalono "Elan" (Prancūzija) komandą, o B. Brownas šiame susitikime pelnė 34 taškus, atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo, triskart prasižengė ir išprovokavo net 15 varžovų pražangų. Per 37 minutes (37:09) amerikietis pataikė 4 tritaškius iš 8, visus 3 dvitaškius bei realizavo 16 baudų metimų iš 21.

Antras geriausių savaitės žaidėjų penketuke su 38 naudingumo balais liko brazilas Marcelinho Huertas, kurio "FC Barcelona Regal" (Ispanija) komanda ketvirtadienį savo aikštėje 85:82 įveikė Belgrado "Partizan mt:s" (Serbija) krepšininkus.

29-erių metų 190 cm ūgio gynėjas šiose rungtynėse nugalėtojams pelnė 24 taškus, atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, po kartą suklydo ir prasižengė bei privertė svečius prasižengti 3 kartus. Per 27 žaidimo minutes (26:52) M. Huertas pataikė 6 tritaškius iš 7, 2 dvitaškius iš 4 bei abu baudų metimus.

Trečiąją poziciją naudingiausių savaitės krepšininkų penketuke su 35 naudingumo balais užima dar vienas JAV atstovas 29-erių metų 206 cm ūgio Sheldenas Williamas (Šalono "Elan", Prancūzija), ketvirtas su 33 balais liko 25-erių metų 208 cm ūgio australas Aronas Baynesas (Liublianos "Union Olimpija", Slovėnija), o penketuką užbaigia po 26 naudingumo balus surinkę 29-erių metų 193 cm ūgio amerikietis Keithas Langfordas (Milano "EA7 Emporio Armani", Italija) ir 30-metis 193 cm ūgio graikas Vassilis Spanoulis (Pirėjo "Olympiakos", Graikija).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)