Susitikimas nuo pat pradžių neabejotinais favoritais laikytiems "Olympiakos" krepšininkams klostėsi visai ne kaip per sviestą. Graikai laimėjo pirmąjį kėlinuką (22:16), tačiau po jo prasidėjo svečių iš Kroatijos "linksmybės".

Likus 5 minutėms iki rungtynių pabaigos "Cedevita" turėjo 7 taškų pranašumą, bet tai jokiu būdu nereiškė pabaigos. Graikijos klubo žaidėjai nesiruošė pasiduoti ir išnešė sveiką kailį, įsirašydami sau trečiąją pergalę.

Lietuvis Martynas Gecevičius trenerio sprendimu aikštėje nepasirodė.

"Olympiakos": Vassilis Spanoulis (7 rez. perd.) 21, Kostas Papanikolaou 14, Georgios Printezis (7 atk. kam.) 13, Kostas Sloukas 10 taškų.

"Cedevita": Miro Bilanas (7 atk. kam.) 16, Lukša Andričius 15, Michaelis Gelabale 11 taškų.

6.Zagrebo "Cedevita" (Kroatija)04276:337

Įspūdingai Eurolygos ketvirtojo turo rungtynės susiklostė Sienoje vykusioje dvikovoje tarp vietos "Montepaschi" (1/3) ir Šalono "Elan Chalon" (1/3) ekipų. B grupės rungtynes po labai atkaklios kovos laimėjo aikštės šeimininkai, savo varžovus įveikę rezultatu 93:90 (23:30, 27:25, 23:20, 20:15).

Netikėtai sunkiai rungtynės prasidėjo favoritais laikytiems "Montepaschi" krešininkams. Jie, sužaidus keletą minučių antrajame kėlinyje, nuo savo varžovų atsilikinėjo 25:39. Į priekį išsiveržti aikštės šeimininkams pavyko tik ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai po Marceluso Kempo metimo rezultatas tapo 76:75.

Nuo to laiko persvara dažniausiai priklausė "Montepaschi" krepšininkams. Vis dėlto "Elan Chalon" nenuleido rankų ir rungtynių baigtis sprendėsi paskutinėmis akimirkomis. Aikštės šeimininkų gynėjas Danielis Hackettas pelnė 2 taškus (90:88), o "Elan Chalon" krepšininkas Brionas Rushas pramešė abu baudos metimus. Tuomet svečiai iš Prancūzijos buvo priversti savo varžovų atakas stabdyti pražangomis.

Visgi toks planas nepadėjo jiems iškovti pergales ir italai pirmąkart šį sezoną iš aikštės išėjo iškelta galva (93:90).

Nugalėtojus į pergalę vedė įspūdingai rungtyniavęs Bobby Brownas. Gynėjas pelnė 34 taškus (3/3 dvitaškiai, 4/8 tritaškiai, 16/21 baudos), atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir išprovokavo net 15 pražangų. Jo sąskaitoje - 43 naudingumo balai.

Priešingoje barikadų pusėje įspūdingą pasirodymą surengė Sheldenas Williamsas, pelnęs 28 taškus. Aukštaūgis taip pat atkovojo 13 kamuolių ir surinko 35 naudingumo balus.

"Montepaschi": Bobby Brownas 34, Davidas Mossas 12, Mario Kasunas 10, Kristjanas Kanguras 8 taškai.

"Elan Chalon": Sheldenas Williamsas 28, Blake Schilbas 17, Joffrey Lauvergne (8 atk. kam.) 14, Steedas Tchicamboudas (6 rez. perd.) 12 taškų.

6.Gdynės "Asseco Prokom" (Lenkija)13288:317

Maskvos CSKA ekipa (4/0) pratęsė pergalingą kelionę ir D grupėje išliko nenugalėta. Eurolygos vicečempionai kartu su "Regal Barcelona" išlieka neįkandamu riešutu, o ketvirtą pergalę įsirašė rezultatu 85:58 (22:18, 22:14, 24:9, 17:17) nepasigailėję Stambulo "Bešiktaš" (2/2) krepšininkų.

Abi komandos žygiavo gan lygiai, tačiau CSKA žaidėjai griebė jautį už ragų ir antrasis ketvirtis turkams baigėsi su 10 taškų deficitu. Tiek trečiajame, tiek ketvirtajame kėlinukuose "Bešiktaš" komandai beliko tik žiūrėti į vis nutolstantį Maskvos ekipos traukinį, kurio pasivyti nebesugebėjo.

"Bešiktaš: Maratcan Guler 12, Gašperas Vidmaras, Damiras Markota ir Curtis Jerrells po 8 taškus.

CSKA: Nenadas Krstičius ir Sony Weemsas (6 atk. kam.) po 18, Andrejus Vorontsevičius (9 atk. kam.) 14, Milošas Teodosičius (6 rez. perd.) 8 taškai.